• Małgorzata Pępek zapisała się na badanie w szpitalu trzy tygodnie wcześniej, choć średni czas oczekiwania wynosił niemal dwa lata.

  • W szpitalu w Żywcu wykryto nieprawidłowości w realizacji usługi i nie rozliczono kosztów badania w Narodowym Funduszu Zdrowia.

  • Posłanka przyznała, że została zapisana przez osobę pracującą na oddziale położnictwa, a po otrzymaniu pisma z placówki zaczęła kierować liczne zapytania do szpitala.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Żywiec. Afera w szpitalu, Małgorzata Pępek weszła bez kolejki

Małgorzata Pępek skorzystała z pomocy koleżanki z KO?

„Zemsta” Małgorzaty Pępek. Seria interpelacji

  • Końca afery nie widać. Rośnie presja na Trzaskowskiego. W KO spodziewają się interwencji „Kierownika”
  • Wątpliwości wokół sygnalisty z Warszawy. Padają oskarżenia, jest deklaracja obrony

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version