Drogobycza: Pożar na terenie firmy transportowej. W akcji 12 zastępów straży pożarnej

0
105

W miejscowości Drogobycza (woj. śląskie) na terenie firmy transportowej doszło do pożaru samochodów ciężarowych. Jak przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu, na miejscu interweniowało 12 zastępów straży pożarnej.

“W miejscowości Drogobycza doszło do pożaru kilku samochodów ciężarowych na terenie jednej z firm. Na miejscu działania prowadzi 12 zastępów straży pożarnej, w tym grupa operacyjna z KP PSP Lubliniec wraz z Komendantem Powiatowym st. bryg. Januszem Bulą” – powiadomiła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu w niedzielę wieczorem.

 

Pożar w miejscowości Drogobycza: Osiem samochodów zajęło się ogniem

Zgłoszenie o pożarze na terenie firm transportowych wpłynęło do straży po godzinie 16:30 w niedzielę – przekazał portal Dziennik Zachodni.

ZOBACZ: Wrocław: Pożar komendy wojewódzkiej policji. Pracownicy ewakuowani

 

Młodszy brygadier Wojciech Kwapień, rzecznik prasowy państwowej straży pożarnej w Lublińcu w rozmowie z portalem powiadomił, że po wybuchu pożaru ogniem zajęło się osiem samochodów ciężarowych, z czego cztery uległy całkowitemu zniszczeniu, dwa zostały poważnie uszkodzone, natomiast dwa samochody udało się odciągnąć, nim ogień zdążył wyrządzić poważne szkody. 

Podczas zdarzenia nikt nie został ranny. W akcji gaśniczej wzięło udział 12 zastępów straży pożarnej. Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu w niedzielę wieczorem informowała, że sytuacja jest opanowana.

anw/map/polsatnews.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj