Martwy mężczyzna znaleziony w przydrożnym rowie. “Leżał przy powalonym drzewie”

0
109

W przydrożnym rowie koło Jadowa w powiecie wołomińskim znaleziono ciało mężczyzny. – Leżał twarzą w wodzie obok przewróconego przez wichurę drzewa – poinformował oficer prasowy straży pożarnej w Wołominie st. bryg. Wiesław Drosio.

Przy przechodzącej przez las drodze z Jadowa do Sulejowa (pow. wołomiński) około godziny 17 został znaleziony w rowie pełnym wody mężczyzna po pięćdziesiątce.

– Leżał twarzą w wodzie przy powalonym drzewie. Mężczyzna nie był przygnieciony drzewem, więc trudno ocenić, czy został uderzony konarem, czy się przewrócił i utopił. Prokuratura będzie to ustalać – opisał Drosio.

Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła sierżant sztab. Monika Kaczyńska komendy powiatowej policji w Wołominie. – Na razie nie wiemy, co było przyczyną śmierci. Są prowadzone czynności pod nadzorem prokuratury – przekazała Kaczyńska.

W niedzielę do godziny 20 na Mazowszu odnotowano ponad 4467 zdarzeń związanych z silnym wiatrem. W całym kraju obowiązywały ostrzeżenia drugiego i trzeciego stopnia.

W Emowie drzewo uderzyło mężczyznę w głowę. Zmarł na miejscu:

Do tragedii doszło w Emowie Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj