Pogoda na dziś – czwartek 24.02. Słońce i nawet 10 stopni

0
127

Pogoda na dziś. Czwartek będzie upływać pod znakiem słońca. Termometry wskażą maksymalnie od 5 do 10 stopni Celsjusza. Wiatr chwilami mocno powieje tylko na północy i w górach.

Czwartek przyniesie pogodną, a miejscami wręcz słoneczną aurę. Tylko na Podlasiu i w północno-zachodniej części kraju może pojawić się nieco większe zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 9 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na południu i południowym zachodzie. Wiatr powieje z kierunku południowego. Będzie umiarkowany, jedynie na północy i w górach okresami dość silny. W porywach dojdzie tam do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza osiągnie poziom 50-70 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalne ciepło. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się korzystne.

Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1008 hektopaskali.

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje południowy, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 40-50 km/h. Ciśnienie w południe spadnie do 1012 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Początkowo zachmurzenie małe i umiarkowane, pod koniec dnia wzrastające do dużego. Temperatura sięgnie maksymalnie 9 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś – Wrocław

Początkowo zachmurzenie małe i umiarkowane, wzrastające do dużego pod koniec dnia. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na dziś – Kraków

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby, powieje z kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 987 hPa.

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj