Pogoda na dziś. Spadnie deszcz, miejscami deszcz ze śniegiem. Do 8 stopni Celsjusza

0
112

Pogoda na dziś przyniesie przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą do ośmiu stopni Celsjusza. Lokalnie powieje silniejszy wiatr, osiągający w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

Piątek 25.02 przyniesie pochmurną aurę, choć większe przejaśnienia też są prognozowane. Pojawią się przelotne opady deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem, maksymalnie do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, umiarkowany wiatr, na zachodzie i północy okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na piątek 25.02tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek 25.02

W piątek 25.02 wilgotność powietrza będzie największa na południowym wschodzie oraz północnym zachodzie – przekroczy 80 procent. Biomet okaże się neutralny, odczujemy chłód.

Warunki biometeo w piątek

Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Warszawa

Zachmurzenie będzie duże, przejściowo umiarkowane. Możliwe przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszym momencie dnia do 5 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1003 hektopaskale.

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami duże, możliwe są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Powieje zachodni i południowo-zachodni umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Prognozowane jest duże zachmurzenie, przejściowo umiarkowane, z opadami przelotnymi deszczu. Termometry pokażą do 6 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 40-50 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na dziś – Wrocław

Zachmurzenie będzie umiarkowane, spodziewane są przelotne opady deszczu. Termometry wskażą w najcieplejszym momencie dnia do 8 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na dziś – Kraków

Zachmurzenie będzie duże, przejściowo umiarkowane, spadnie przelotny deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą do 6 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Barometry w południe wskażą 990 hPa.

Warunki drogowe w piątek

Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj