Szukają pracownika firmy ochroniarskiej. Miał zniknąć z pieniędzmi na wypłaty

0
322

Policja poszukuje 38-letniego Łukasza Mańkowskiego, widzianego po raz ostatni 7 lutego. Jak podają funkcjonariusze, tego dnia mężczyzna miał wyjść z firmy z pieniędzmi przeznaczonymi na wypłaty dla pracowników. Od tego momentu nie nawiązał z nikim kontaktu.

Poszukiwania 38-latka prowadzą policjanci z Wawra. – Mężczyzna ma około 180 cm, barczysty, włosy ciemne, krótkie, bez zarostu, oczy ciemne, nos prosty, średni, uszy odstające, duże. W dniu zaginięcia ubrany był w płaszcz długości 3/4, buty zimowe, czarne, czarne materiałowe spodnie – przekazała Joanna Węgrzyniak, z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

– 7 lutego 2022 roku wyszedł z oddziału firmy, w której pracował, przy ulicy Wolskiej, z pieniędzmi przeznaczonymi na wypłaty dla pracowników, odjechał samochodem służbowym, który następnie porzucił przy jednym z centrów handlowych. Od tego momentu nie nawiązał kontaktu z nikim – dodała policjantka.

Jak ustaliła Polska Agencja Prasowa, 38-latek pracował w jednej z firm ochroniarskich.

Polica apeluje, aby osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny, kontaktowały się z policjantami komisariatu w Wawrze pod numerem telefonu 47 74-323-01 lub z najbliższą jednostką policji. Informację można też przekazać pod bezpłatnym numerem telefonu 112, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na e-mail: [email protected]

Policja poszukuje zaginionego Łukasza MańkowskiegoKRP VII

Źródło zdjęcia głównego: KRP VII

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj