Warszawa. Karambol przy ul. Marszałkowskiej. Jest nagranie z momentu zdarzenia

0
87

W sieci pojawiło się nagranie ukazujące moment karambolu, do którego doszło w czwartek na ul. Marszałkowskiej w Warszawie. W zdarzeniu brało udział dziesięć pojazdów, a w jego wyniku sześć osób zostało rannych.

Na filmie, który pojawił się w mediach społecznościowych, widzimy samochód pędzący torowiskiem. W pewnej chwili uderza on w bok innego pojazdu stojącego w korku. 

 

ZOBACZ: Warszawa. Michał Domaradzki zatrzymany przez CBA. To były szef stołecznej policji

 

Impet uderzenia był na tyle duży, że oba samochody zaczęły się obracać, zderzając się z innymi pojazdami stojącymi na drodze. “Dwa auta dalej, i to ja mógłbym się kręcić” – napisał w mediach społecznościowych autor nagrania.

 

 

Na zdjęciach z miejsca zdarzenia widać, że srebrna osobówka, która przyjęła na siebie impet uderzenia, jest kompletnie zniszczona.

 

Radek Pietruszka
Zniszczone auto po karambolu w Warszawie

Warszawa. Karambol z udziałem 10 samochodów

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie, około godziny 16 w centrum Warszawy, naprzeciwko Domów Towarowych Centrum przy ul. Marszałkowskiej. 

 

ZOBACZ: Warszawa. Samochód dostawczy wjechał pod tramwaj na al. Jana Pawła II

 

Około godziny 19 Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że w zdarzeniu brało udział w sumie dziesięć samochodów, a sześć osób zostało rannych.

 

Centrum Warszawy sparaliżowane

Karambol spowodował kilkugodzinny paraliż komunikacyjny w centrum stolicy. Do godziny 19 zablokowany był przejazd ul. Marszałkowską w kierunku Ronda Dmowskiego. 

 

Ruch tramwajowy był wstrzymany w obu kierunkach. 

mst/ sgo/polsatnews.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj