22 razy siedział w więzieniu, 15 razy był poszukiwany. Zatrzymany na próbie kradzieży

0
122

Został przyłapany na szabrowaniu pomieszczenia pracowniczego. Za cel wziął elektronarzędzia, ubrania i portfele pracowników. Jak podała policja, zatrzymany mężczyzna miał tłumaczyć, że właśnie szukał pracy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. – Policjanci z Woli zostali powiadomieni o tym, że nieznany mężczyzna włamał się do pomieszczenia pracowniczego i próbował skraść rzeczy, które tam się znajdowały – przekazała Marta Sulowska, oficer prasowa wolskiej policji.

– Z wstępnych informacji wynika, iż mężczyzna włamał się do pomieszczenia, gdzie znajdowały się elektronarzędzia oraz kurtki, portfele i dokumenty pracowników. Kiedy w najlepsze wszystko przeglądał został “nakryty” przez pracowników. Od razu tłumaczył im, że tylko szuka pracy. Pracownicy powiadomili policję – podkreśliła policjantka.

Miał już konflikt z prawem

Sulowska wskazała, że mężczyzna został zatrzymany. – Policjanci ustalili, że mężczyzna miał już konflikt z prawem i przebywał 22-krotnie w zakładzie karnym i areszcie śledczym i był 15-krotnie poszukiwany przez organy ścigania – podała.

59-latek usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. – Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola – dodała.

Podejrzanemu grozi mu 10 lat więzienia.

Nietypowe kradzieże

Tir pełen kradzionej kawy. Warta była blisko milion złotych KWP Gorzów Wielkopolski
wideo 2/2

Źródło zdjęcia głównego: KSP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj