Pogoda na dziś – niedziela 13.03. Słonecznie, na termometrach do 11 stopni

0
228

Pogoda na dziś. Niedziela upłynie pod znakiem słonecznej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 6 do 11 stopni Celsjusza.

W niedzielę będzie słonecznie. Tylko we wschodnich regionach pojawi się nieco więcej chmur. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza we wschodniej części kraju, przez 8 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na północnym zachodzie. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego, słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 50-60 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Warszawa

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1017 hektopaskali.

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1030 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, umiarkowany. Ciśnienie stabilne, w południe wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na dziś – Wrocław

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje południowo-wschodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie stabilne, w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś – Kraków

Słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 8 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 998 hPa.

Źródło zdjęcia głównego: Jaga_/Kontakt 24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj