Pogoda na dziś – wtorek 15.03. Południe i zachód ciepłe, reszta kraju chłodna

0
91

Pogoda na dziś. Wtorek upłynie pod znakiem pochmurnej aury, niewykluczone są też słabe opady deszczu. Na termometrach będzie maksymalnie od 8 do 14 stopni Celsjusza.

We wtorek będzie przeważać duże zachmurzenie, lokalnie wzrośnie do całkowitego. Na więcej rozpogodzeń można liczyć tylko w południowej i północno-wschodniej części kraju. Miejscami możliwe są słabe symboliczne opady deszczu do 2 litrów wody na metr kwadratowy.

Temperatura maksymalna wyniesie od 8-10 st. C we wschodnich i północnych regionach do 12-14 st. C na południu kraju. Wiatr o słabej sile powieje z kierunku południowo-zachodniego, skręcając na zachodni.

Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 70-90 procent. Na zachodzie Polsk będzie odczuwalne ciepło, a w pozostałych miejscach – chłód. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek

Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Warszawa

Zachmurzenie duże, przejściowo całkowite ze słabymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1017 hektopaskali.

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Małe i umiarkowane, przejściowo duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Wiatr powieje słabo, będzie południowo-zachodni skręcający na północny. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1028 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Zachmurzenie duże, przejściowo całkowite, ze słabymi opadami deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1018 hPa i będzie nieznacznie maleć.

Pogoda na dziś – Wrocław

Zachmurzenie duże z rozpogodzeniami, wieczorem wzrastające do całkowitego. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na dziś – Kraków

Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1006 hPa.

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj