Bójka z użyciem niebezpiecznych narzędzi. Policja: trzy osoby zostały zatrzymane

0
275

W okolicach skrzyżowania ulicy Lechickiej oraz alei Krakowskiej doszło do bójki z użyciem niebezpiecznych narzędzi – dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl. Jak podaje policja, trzy osoby zostały zatrzymane.

Na miejscu zdarzenia był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Jak ustalił nieoficjalnie, doszło tam do bójki z użyciem niebezpiecznych narzędzi.

– Całe zejście miało miejsce w niewielkim, wolnostojącym budynku, który sprawia wrażenie zamkniętego salonu gier. Na drzwiach widać ślady krwi. Na trawniku w pobliżu budynku leży młotek i stalowy przedmiot przypominający dłuto. Na miejscu było pogotowie ratunkowe. Są też dwa policyjne radiowozy. Funkcjonariusze prowadzą swoje czynności – przekazał Zieliński.

Komisarz Karol Cebula, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III potwierdził interwencję. – W wyniku błyskawicznej akcji policjantów zatrzymano trzy osoby. Z uwagi na to, że czynności policjantów na miejscu jeszcze trwają, nie przekazujemy więcej szczegółów na temat tego zdarzenia – poinformował.

Informowaliśmy też o ataku, do którego doszło przed budynkiem Prokuratury Krajowej:

Interwencja policji na ulicy PostępuInternauta / Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj