Pogoda na dziś – piątek 11.03. Słoneczna aura, na termometrach maksymalnie 8 stopni

0
244

Pogoda na dziś. Piątek zapowiada się na ogół słoneczny. Termometry pokażą maksymalnie od 1 do 8 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Piątek upłynie na ogół pod znakiem słonecznej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Podkarpaciu do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr.

Warunki biometeorologiczne – piątek 11.03

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 50 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Prognozuje się słoneczną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1035 hPa. 

Pogoda na dziś – Kraków

Będzie słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Słoneczna aura, termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś – Warszawa

Zapowiada się słoneczny dzień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W południe barometry pokażą 1024 hPa.  

Pogoda na dziś – Wrocław

Będzie słonecznie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1017 hPa.

Warunki drogowe w piątek

Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj