Pogoda na dziś – piątek 18.02. Nadal będzie padać, może silniej wiać

0
273

Pogoda na dziś, czyli piątek 18.02, upłynie pod znakiem chmur i silniejszego wiatru. Należy spodziewać się także opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 10 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: umiarkowane i duże zachmurzenie. Na wschodzie kraju wystąpią przelotne opady deszczu ze śniegiem, poza tym deszczu do 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. Tylko na zachodzie kraju po południu pojawią się ciągłe opady deszczu do 5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 7 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Ziemi Lubuskiej. Zachodni i południowo zachodni wiatr powieje umiarkowanie i okresami dość silnie – w porywach do 50-70 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne – piątek 18.02

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 80 procent. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w piątek 18.02tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny – w porywach rozpędzi się do 50-70 km/h. W południe barometry wskażą 993 hPa.

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach może osiągać do 50-70 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże, po południu deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, a powieje z zachodu. W porywach będzie rozpędzać się do 50-70 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na dziś – Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, po południu deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny. W porywach będzie osiągać do 50-70 km/h. W południe barometry pokażą 994 hPa.

Pogoda na dziś – Kraków

Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Powieje z zachodu, umiarkowanie i dość silnie – w porywach do 50-70 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 985 hPa.

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj