Pogoda na dziś – poniedziałek 21.02. Chłodno i wietrznie, miejscami mogą pojawić się burze

0
92

Pogoda na dziś – poniedziałek 21.02. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 stopni Celsjusza. Powieje silny wiatr, w porywach może osiągać do 100 kilometrów na godzinę.

Poniedziałek początkowo przyniesie w niemal całym kraju całkowite zachmurzenia z postępującymi w ciągu dnia przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Po południu na zachodzie i północy zachmurzenie ponownie będzie wzrastać do całkowitego. Wszędzie prognozuje się opady deszczu, na zachodzie i północy również deszczu ze śniegiem. Istnieje 30-procentowe ryzyko pojawienia się burz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6-8 stopni Celsjusza, przy czym najwyższe wartości prognozowane są nad ranem. W ciągu dnia temperatura będzie stopniowo spadać. Na zachodzie, północy i w centrum Polski wiatr będzie porywisty, osiągnie prędkość do 60-80 kilometrów na godzinę, miejscami do 90 km/h. W górach i na wybrzeżu rozpędzi się do 100 km/h.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu wahać się będzie od 70 do 80 procent. W całej Polsce odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Warszawa

Wystąpi początkowo całkowite zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu oraz rozpogodzeniami w godzinach popołudniowych. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Powieje południowo-zachodni, dość silny wiatr, osiągający w porywach do 60-70 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Początkowo zachmurzenie będzie całkowite z przelotnymi opadami deszczu, przejściowo deszczu ze śniegiem oraz przejaśnieniami w godzinach popołudniowych. Istnieje ryzyko wystąpienia burzy. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie silny, w porywach rozpędzi się do 70-90 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 985 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Początkowo zachmurzenie będzie całkowite z przelotnymi opadami deszczu, przejściowo deszczu ze śniegiem oraz rozpogodzeniami w godzinach południowych. Możliwa jest burza. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, silny, osiągający w porywach do 60-80 km/h. W południe barometry pokażą 985 hPa.

Pogoda na dziś – Wrocław

Wystąpi początkowo całkowite zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu oraz rozpogodzeniami w godzinach popołudniowych. Istnieje ryzyko uformowania się burzy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie dość silny, południowo-zachodni, w porywach rozpędzi się do 60-80 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 985 hPa.

Pogoda na dziś – Kraków

Początkowo zachmurzenie będzie całkowite z przelotnymi opadami deszczu oraz rozpogodzeniami w godzinach popołudniowych. Może zagrzmieć. Termometry wskażą maksymalnie 8 st. C. Powieje dość silny, południowo-zachodni wiatr, w porywach osiągnie do 50-70 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 969 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 21.02

Warunki drogowe w poniedziałek 21.02tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj