Pogoda na dziś – środa 23.02. Chłodno, wilgotno, wietrznie

0
95

Pogoda na dziś. W środę we wszystkich regionach kraju należy spodziewać się opadów. Śnieg ma przechodzić w deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura sięgnie maksymalnie 9 stopni Celsjusza, a wiatr chwilami mocno powieje.

Środa przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Pojawią się opady śniegu, które będą przechodzić w deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopni Celsjusza na Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje z kierunku zachodniego, słabo i umiarkowanie. W porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę, w strefie brzegowej jednak możliwe są porywy przekraczające 70 km/h.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w większości kraju sięgnie 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, opady śniegu przechodzące w deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1013 hektopaskali.

Pogoda na dziś – Kraków

Zachmurzenie duże, opady śniegu przechodzące w deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 993 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś – Warszawa

Rano opady śniegu, później deszcz ze śniegiem i deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje umiarkowany, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś – Wrocław

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1009 hPa.

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA/JULIEN WARNAND

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj