W 24 godziny zebrał mandaty na 6,5 tysiąca złotych i stracił prawo jazdy

0
129

24-letni mężczyzna został dwukrotnie w ciągu 24 godzin zatrzymany przez policję za drogowe przewinienia. Najpierw przekroczył prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę, a następnie rozbił auto, szalejąc na parkingu.

Jak przekazuje starsza sierżant Karolina Seemann z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, w minioną sobotę policjanci zatrzymali 24-letniego kierowcę za jazdę w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h.

– W związku z tym policjanci wystawili mandat w wysokości 1500 zł i 10 punktów karnych oraz zabrali mu prawo jazdy. Wystawili też pokwitowanie, pozwalające prowadzić samochód przez 24 godziny – opowiada policjantka.

Młody mężczyzna wykorzystał tę możliwość, ale w fatalnym celu. W niedzielę rano próbował driftować na parkingu, stracił panowanie nad autem i rozbił je na latarni.

>>>

Policjanci tym razem byli mniej pobłażliwi – ukarali mężczyznę mandatem w wysokości pięciu tysięcy złotych. Otrzymał też kolejne sześć punktów karnych. W ciągu doby stracił więc prawo jazdy, otrzymał mandaty na 6,5 tysiąca złotych i 16 punktów karnych.

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Kołobrzegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj