Weekendowe utrudnienia dla klientów czterech banków

0
122

ING Bank Śląski, Alior Bank, Getin Bank i Nest Bank – te banki zaplanowały na ten weekend prace serwisowe. Utrudnienia będą dotyczyć między innymi korzystania z aplikacji mobilnych, bankowości internetowej i wypłat z bankomatów.

ING Bank Śląski

Klienci ING Banku Śląskiego muszą liczyć się z utrudnieniami w płatnościach BLIK. „Od godziny 2:00 do 3:00 w nocy 26 lutego (z piątku na sobotę) nie będą dostępne płatności BLIK. W tym czasie nie zapłacisz BLIKIEM w internecie ani w sklepach stacjonarnych. Nie skorzystasz także z wpłat i wypłat w bankomatach za pomocą BLIKA” – informuje bank.

Banki radzi, aby zrobić zakupy poza godzinami niedostępności lub skorzystać z innej metody płatności.

Alior Bank

W ten weekend prace serwisowe zaplanował także Alior Bank. Od soboty 26 lutego od godziny 23:00 do niedzieli 27 lutego 2022 roku do godziny 3:00 niedostępne będą bankowość internetowa Alior Online oraz aplikacja mobilna Alior Mobile.

„Prace nie mają wpływu na transakcje kartowe i wypłaty z bankomatów. Jednocześnie informujemy, że czas niedostępności może ulec wydłużeniu, o czym będziemy informować na bieżąco” – podaje bank.

Nest Bank

Nest Bank zapowiedział, że w sobotę 26 lutego w nocy – pomiędzy godziną 2.00 a 3.00 niedostępna będzie usługa BLIK. „Nie zapłacisz w internecie, w sklepach oraz nie wpłacisz we wpłatomacie i nie wypłacisz pieniędzy z bankomatu za pomocą BLIK. W tym czasie operator płatności BLIK będzie prowadził prace techniczne. Prosimy o korzystanie z płatności kartą oraz płatności online” – czytamy w komunikacie bank.

Getin Bank

Na trudności muszą przygotować się także klienci Getin Bank. W nocy z piątku na sobotę (25 na 26 lutego) od godziny 23.30 do 8.40 bank prowadzi prace techniczne. W tym czasie nie będzie można zalogować się do bankowości mobilnej i internetowej.

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj