Wiatr uszkodził balon nad boiskiem piłkarskim. Młody piłkarz trafił do szpitala 

0
129

Na terenie ośrodka treningowego Jagiellonia Białystok przy ulicy Elewatorskiej w Białymstoku runął balon. Odbywało się tam spotkanie towarzyskie z udziałem młodych piłkarzy. Jeden z zawodników ŁKS Łomża wymagał pomocy medycznej. Miał niegroźny uraz głowy.

Strażacy dostali zgłoszenie przed godziną 13. Wynikało z niego, że w Białystoku przy ulicy Elewatorskiej wiatr uszkodził balon nad boiskiem piłkarskim na terenie ośrodka treningowego Jagiellonii.

Czytaj też: Eunice w Polsce. Zabici, kilka osób rannych, ponad milion odbiorców bez prądu

Jak wynika z informacji Stanowiska Kierowania Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, wewnątrz przebywało siedem osób dorosłych i 25 dzieci.

Wiał silny wiatr. Hala pneumatyczna się złożyłaKontakt24

Rzecznik Jagiellonii Białystok: balon nie wytrzymał silnego podmuchu wiatru

Wszyscy w porę się ewakuowali. Jedno dziecko trafiło do szpitala z niegroźnym urazem głowy.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

– Odbywało się tam akurat towarzyskie spotkanie pomiędzy naszym rocznikiem 2004-05 a rówieśnikami z ŁKS Łomża. Niestety balon nie wytrzymał silnego podmuchu wiatru i hala pneumatyczna się złożyła. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Pomocy medycznej wymagał jedynie jeden z młodych piłkarzy z Łomży – mówi Kamil Świrydowicz, rzecznik Jagiellonii Białystok.

Od rana w sobotę z powodu silnego wiatru strażacy w Podlaskiem otrzymali blisko czterysta zgłoszeń. Z informacji sprzed godziny 14 wynika, że otrzymano zgłoszenia o ponad 20 zerwanych dachach i blisko 50 kolejnych uszkodzonych.

Balon stał na terenie Ośrodka treningowego Jagiellonia Białystok przy ulicy Elewatorskiej

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj