“Boję się zasnąć. Mój umysł wariuje za każdym razem, gdy gaszę światło”

0
78

Jeśli doświadczasz problemów emocjonalnych i chciałabyś/chciałbyś uzyskać poradę lub wsparcie, poniżej znajdziesz listę organizacji oferujących profesjonalną pomoc – zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Gdzie szukać pomocy w trudnych emocjonalnie sytuacjach? Lista organizacji i kontaktów

29-letnia Garcia w miniony weekend przegrała w finale turnieju WTA na twardych kortach w Monterrey (pula nagród 260 tysięcy dolarów). Chorwatka Donna Vekić wygrała z nią 6:4, 3:6, 7:5.

Francuzka, która doskonale spisywała się w drugiej połowie zeszłego roku, teraz w krótkim czasie przegrała drugi mecz o tytuł – na początku lutego również w Lyonie.

“Boję się zasnąć”

Po zakończeniu meksykańskiej imprezy opublikowała emocjonalny wpis.

“Jestem potwornie zmęczona fizycznie i psychicznie. Za sześć godzin mam lot, ale nie mogę zasnąć. Boję się zasnąć. Mój umysł wariuje za każdym razem, gdy gaszę światło i kładę głowę na poduszce” – napisała Garcia w mediach społecznościowych.

“Mogę jeszcze raz obejrzeć mój mecz, serwis, który trafia w linię na break point, czy łatwo spudłowany forhend lub zły wybór… Tenis może cię doprowadzić do szaleństwa” – dodała.

W środę wszystkie czołowe tenisistki świata, w tym piąta w rankingu WTA Garcia, rozpoczną zmagania w prestiżowych zawodach w Indian Wells w Kalifornii.


Getty Images
Caroline Garcia

kz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj