Długo wyczekiwany powrót Pucharu Świata w skokach. Gdzie oglądać konkursy w Ruce?

0
38

Sezon Pucharu Świata 2022/23 w skokach narciarskich oglądaj w Eurosporcie Extra w Playerze

Na początku listopada w Wiśle rozegrano dwa pierwsze konkursy w tym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. W obu bezkonkurencyjny okazał się Dawid Kubacki.

Wielkie grono eksperckie

Brązowy medalista olimpijski z Pekinu będzie jednym z głównych faworytów rywalizacji w Ruce, która odbędzie się w najbliższy weekend. Na skoczni Rukatunturi pojawią się również Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch, Jakub Wolny i Aleksander Zniszczoł.

Oba konkursy transmitowane będą na antenie TVN, w Eurosporcie 1 oraz w Playerze. Relacjom będą towarzyszyły studia. W TVN poprowadzą je Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny, których gośćmi będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Reporterem w Finlandii będzie Krzysztof Skórzyński. Z kolei w Eurosporcie 1 studio poprowadzi Michał Korościel, a ekspercką wiedzą dzielić będą się Krzysztof Biegun i Wojciech Topór.

Eurosport 1 pokaże również piątkowe kwalifikacje, a towarzyszące im studio z udziałem Jakuba Kota i Krzysztofa Bieguna poprowadzi Paweł Kuwik. Reporterem Eurosportu w Ruce będzie Kacper Merk, a ekspertem na miejscu Dominik Formela, dziennikarz skijumping.pl.

Niedzielne kwalifikacje transmitowane będą wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. Wszystkie relacje skomentuje duet Marek Rudziński i Igor Błachut.

Plan transmisji Pucharu Świata w Ruce:

Piątek, 16:45, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player

Sobota, 8:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Niedziela, 7:25, kwalifikacje, Player

Niedziela, 8:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich rozegrane zostaną w dniach 9-11 grudnia w Titisse-Neustadt. Transmisje w kanałach TVN, Metro i Eurosport 1.


Wideo: Eurosport
Dawid Kubacki o przerwie między konkursami i skoczni w Ruce

mb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj