Kędziora zabrał z Kijowa klubowego kolegę wraz z rodziną. „Synek wreszcie bezpieczny”

0
222

Po inwazji Rosji na Ukrainę wielu zawodowych piłkarzy wciąż przebywa na terytorium tego kraju. Na szczęście w niedzielę do Polski dotarli już Kędziora oraz jego rodzina. Wszyscy zostali ewakuowani z będącego pod ostrzałem Kijowa.

Kędziora zabrał ze sobą kolegę

Jak się okazało, Kędziora zabrał ze sobą Verbicia oraz jego najbliższych. 28-letni reprezentant Słowenii, który jest na co dzień klubowym kolegą i przyjacielem Polaka, wyraził swoją wdzięczność w poruszającym wpisie na Instagramie.

„Gdy ludzie żyją w strachu i nocują w bunkrach, zaczynasz rozumieć, co jest naprawdę ważne, kto się martwi i dba o twoje życie. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy dzwonili, martwili się o mnie i moją rodzinę, ale szczególne podziękowania składam mojemu koledze z zespołu i przyjacielowi Tomaszowi Kędziorze, Premierowi Polski Mateuszowi Morawieckiemu oraz Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej. Pomogli mi i mojej rodzinie. Mój synek jest teraz wreszcie bezpieczny” – napisał piłkarz Dynama Kijów.

„Serce mnie boli za wszystkich, którzy są teraz na Ukrainie, za przyjaciół i kolegów z drużyny, za tych wszystkich, którzy szli na front oraz codziennie mierzą się ze śmiercią, odpierając wroga i broniąc swojej ziemi! Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Niech POKÓJ nadejdzie jak najszybciej” – dodał Verbic.

Skrz/po

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj