Kto ubiera reporterów Eurosportu? Jak sobie radzą z kapryśną pogodą?

0
81

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zima, zima, zima…

Ten sezon zaczął się bardzo dobrze dla naszych skoczków. Dawid Kubacki przysporzył wiele radości wszystkim kibicom pokazując świetną formę w Engelberg czy w czasie inauguracyjnego konkursu nowego sezonu Pucharu Świata w Wiśle. Panujące w czasie konkursu warunki są wyzwaniem nie tylko dla samych reprezentantów, ale także dla kibiców i reporterów.

Zimą pogoda jest nieprzewidywalna. Podczas pracy reporterzy narażeni są na przeróżne warunki, dlatego odpowiednie przygotowanie jest dla nich kluczowe. Siłą rzeczy szukają więc funkcjonalnej odzieży, pomagającej zachować ochronę przed wilgocią i wiatrem, a jednocześnie takiej, która będzie dobrze wyglądać na wizji.

Kibice, którzy uważnie śledzą konkursy skoków narciarskich na kanale Eurosportu, z pewnością zauważyli, że reporterzy ubrani są w odzież marki Halti. Wybór marki jest nieprzypadkowy, ponieważ Finowie dobrze wiedzą, co robią…


Wideo: Eurosport
Podczas pracy reporterzy narażeni są na przeróżne warunki

Skąd to Halti?

Halti to fińska marka outdoorowa z ponad 40-letnim doświadczeniem. Misją firmy jest łączenie swoich klientów ze światem przyrody. Nordyckie warunki i związany z nimi nordycki sposób myślenia sprawił, że fińskie Halti musiało przystosować design swoich produktów do nieprzewidywalnych warunków pogodowych, będących codziennością dla Skandynawów.

Marka od zawsze była blisko sportu. Zapewniała wyposażenie i sponsorowała wielu najlepszych sportowców na całym świecie. W tej kategorii Halti dawało się już zauważyć na wiele sposobów. Od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku Halti wspierało m.in. wyprawy na Svalbard, w Andy i w Himalaje czy na oba bieguny. Oprócz himalaistów i polarników markę znają także miłośnicy innych zimowych dyscyplin sportowych, takich jak narciarstwo alpejskie i biegowe.


Wideo: Eurosport
Kacper Merk i Dominik Formela w przerwie sobotniego konkursu w Engelbergu

Czym jest DrymaxX?

Membrany w odzieży funkcjonalnej, przystosowanej do użytkowania w trudnych warunkach pogodowych, na zimnie, chłodzie, bądź deszczu, zazwyczaj kojarzą się od razu z Gore-Texem. Jednak Halti postawiło na stworzenie własnej, oryginalnej technologii – membrany DrymaxX.

DrymaxX z założenia miał być odpowiedzią na najcięższe warunki pogodowe, co jest nieocenione zwłaszcza zimą. Jej właściwości skupiają się szczególnie na ochronie przed niskimi temperaturami, wilgocią czy chłodem, zarazem zapewniając wysoką oddychalność materiału.

Zgodnie z programem zrównoważonego rozwoju Halti, przy opracowywaniu membrany DrymaxX wzięło pod uwagę środowisko. Dlatego jest ona całkowicie wolna od fluoru. Ponadto na powierzchnię wielu materiałów nakładana jest bezfluorowa, wodoodporna powłoka – co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

Sama membrana DrymaxX spotykana jest w różnych wariantach: Lite, Classic, All Weather czy Ultimate – dostosowanych do różnego nasilenia warunków pogodowych panujących dookoła. W zależności od potrzeb można więc dobrać odzież pod kątem sezonu oraz planowanej aktywności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o membranie DrymaxX, kliknij tutaj.

Reporterzy Eurosportu, chcąc pozostać niezależnym od panujących warunków atmosferycznych, postawili na odzież marki Halti z membraną DrymaxX. Sprawdź produkty marki Halti.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj