Ronaldo traci nerwy w Arabii Saudyjskiej

0
82

We wtorek ekipa Al-Nassr grała w meczu 1/4 Pucharu Króla z zespołem Abha. Spotkanie układało się dobrze dla zespołu Ronaldo, który po 21 minutach prowadził już 2:0.

Frustracja Ronaldo

To jednak nie wystarczało ambitnemu Ronaldo. On nie wpisał się na listę strzelców już od trzech meczów, na czym przecież najbardziej mu zależy.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy portugalski napastnik ruszył z kontrą, ale arbiter przerwał jego rajd jeszcze przed linią środkową. Według niego czas gry upłynął i była pora, by udać się do szatni. Ten gwizdek wyraźnie rozwścieczył Ronaldo, który chwycił piłkę w ręce i z całej siły kopnął ją w powietrze. Za ten niesportowy gest otrzymał żółtą kartkę. Mógł się cieszyć, że sędzia nie potraktował go surowiej.


Wideo: SNTV
Cristiano Ronaldo ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie

Tego dnia Ronaldo nie było jednak do śmiechu. W drugiej połowie również nie udało mu się strzelić gola. Trener zmienił 38-letniego piłkarza w 87. minucie widowiska. To także nie spodobało się gwiazdorowi. Kamery telewizyjne uchwyciły jego marsową minę, kiedy siedział na ławce rezerwowych. Był wyraźnie poirytowany, mimo że jego zespół wygrał 3:1.

Po meczu Ronaldo chyba się zorientował, że przesadził, i pochwalił zespół na Twitterze.

“Dobre zwycięstwo, drużyno! Awansowaliśmy do półfinału” – napisał w komentarzu Portugalczyk.

 

To nie pierwszy raz, kiedy krewki Ronaldo okazał swoją frustracje na boisku w Arabii Saudyjskiej. Tak samo stało się po niedawnym meczu na szczycie pomiędzy Al-Nassr i Al-Ittihad. Zespół Ronaldo przegrał tę konfrontację 0:1. Po końcowym gwizdku schodzący do szatni słynny zawodnik postanowił wyładować swoją złość na leżącej przy linii bocznej butelce z wodą. Wziął wielki zamach i po prostu kopnął ją z całej siły.

dasz/łup

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj