Świątek znów pomaga ukraińskim dzieciom. “Przedmioty unikalne” na aukcji

0
65

Charytatywny turniej tenisowy “Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”, który rozegrany został w lipcu ubiegłego roku w Krakowie, przyniósł 2,5 miliona złotych dochodu na rzecz dzieci i nastolatków dotkniętych wojną.


Informacja prasowa
Charytatywny turniej w Krakowie przyniósł duży sukces

Już w trakcie turnieju jego pomysłodawczyni i organizatorka zapowiedziała kolejne działania pomocowe. W poniedziałek 9 stycznia ruszyła kontynuacja akcji, o czym najlepsza polska tenisistka poinformowała w mediach społecznościowych.

 

Do nabycia koszulki, buty i czapki Świątek

– Po meczu charytatywnym w Krakowie dostawaliśmy mailowo i w moich social mediach wiele pytań o to, gdzie można kupić koszulki “Iga & Friends”, dlatego z zespołem postanowiliśmy wyprodukować dodatkową, ostatnią pulę t-shirtów i znów pomóc – podkreśliła Świątek.

Oprócz wyjątkowych koszulek, na Allegro Charytatywni będzie również można wylicytować inne pamiątki z najlepszego, jak do tej pory, sezonu 21-latki.

Licytuj i kupuj wyjątkowe pamiątki Igi Świątek

– Są to przedmioty unikalne i będą do nabycia wyłącznie w tej akcji, aby zebrać środki dla ukraińskich dzieci, które z powodu wojny znalazły się w naszym kraju – dodała raszynianka.

Tenisistka przekazała na licytację oryginalne stroje, a także buty, w których zagrała w czterech Wielkich Szlemach tego sezonu: w Australian Open, Roland Garros, Wimbledonie i US Open, z czego dwa z nich – w Paryżu i w Nowym Jorku – wygrała.

Oprócz tego do sprzedaży trafiły pamiątkowe koszulki z mottem Igi: You did not wake up to be ordinary (“Nie obudziłeś się, by być zwyczajnym”), a także czapki 1GA, które zostały wyprodukowane w ograniczonej ilości przez ASICS w ramach pamiątki dla Igi i teamu po tym, jak tenisistka zajęła pierwsze miejsce w światowym rankingu WTA.


Unicef.pl
Można wylicytować wyjątkowe pamiątki Igi Świątek

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany UNICEF Polska na programy pomocy ukraińskim dzieciom, które musiały opuścić Ukrainę z powodu toczącej się tam wojny.

lukl

, centrum-prasowe.unicef.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj