Zamiast świętowania “jedna z najgorszych rzeczy”. Linette o planach przed półfinałem

0
51

Australian Open oglądaj na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie Extra w Playerze

Linette zaprezentowała się w środę znakomicie, już po raz piąty w tym turnieju. Ponownie nie będąc faworytką utarła nosa wyżej notowanej rywalce i pokonała Karolinę Pliskovą 6:3, 7:5. Została trzecią Polką – po Agnieszce Radwańskiej i Idze Świątek – w najlepszej czwórce Australian Open.

Po ostatniej piłce szalała ze szczęścia, wyrzuciła rakietę i złapała się za głowę, w pomeczowej rozmowie trudno jej było ukryć wzruszenie.

Przed Linette “jedna z najgorszych rzeczy”

A to nie był koniec, bardzo przyjemnych tego dnia, obowiązków. Krótko po tym, jak zeszła z kortu porozmawiała z reporterem Eurosportu Pawłem Kuwikiem.

– Byłam zdecydowanie bardziej nerwowa przed samym meczem i cieszę się, że jak on przyszedł, to potrafiłam te emocje skontrolować. Trochę lepiej zaczęłam się czuć jakieś 20 minut przed meczem. Podczas samego grania to już było takie standardowe zdenerwowanie, które dawało mi dodatkową motywację – mówiła.

– Plan był taki, żeby jak najwięcej returnów oddawać jej z powrotem, żeby czuła, że punkty na serwisie nie są takie łatwe i musi się na nie naprawdę napracować. To z czasem się zbierało i przyniosło fajny skutek – dodała.

Zapytana o najbliższe plany, szybko upewniła się, czy półfinał czeka ją już w czwartek. Gdyby usłyszała potwierdzenie w odpowiedzi, uśmiechnęła się. – No to teraz wanna z lodem, jedna z najgorszych rzeczy, fizjo, jedzenie i idę odpoczywać – powiedziała.


Wideo: Eurosport
Rozmowa z Magdą Linette po zwycięstwie w ćwierćfinale Australian Open

Linette w półfinale zagra z Aryną Sabalenką lub Donną Vekić.

Magda Linette – Karolina Pliskova: relacja na żywo w .


Wideo: Eurosport
Magda Linette awansowała do półfinału Australian Open

Wideo: Eurosport
Skrót meczu Linette – Pliskova w ćwierćfinale Australian Open

pqv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj