Cel: należeć do elitarnego klubu. Oto nowy symbol statusu generacji Z

0
96

Podróżowanie od zawsze było sposobem na podkreślenie swojego statusu społecznego. W ostatnich latach to zjawisko przybiera na sile. Możliwość odkrywania świata na własnych zasadach to coś, o czym marzy młode pokolenie. Dla młodych ludzi podróżowanie ma szczególną wartość, niekiedy staje się podstawowym celem i rozrywką.

Ten, kto podróżuje, potrzebuje wytrzymałej walizki. Generacja Z i milenialsi uczynili z tego nieodzownego podróżnego akcesorium nowy wyznacznik luksusu. Chodzi w szczególności o walizki marek premium, do tego w dużych rozmiarach, za które linie lotnicze niekiedy pobierają spore opłaty dodatkowe.

Droga walizka podróżna: nowy symbol statusu i zamożności dla generacji Z

Podróże kosztują – i to coraz więcej. Z pewnością zdążyło się o tym przekonać wiele osób, które wybrało się w tym roku za granicę. Możliwość wyjazdu na wakacje do innego kraju coraz częściej staje się przyjemnością dostępną dla ludzi zamożnych.

Jednak dla niektórych podróżników możliwość chwalenia się regularnymi podróżami to wciąż za mało, aby podkreślić swój status społeczny. Dlatego coraz częściej znakiem rozpoznawczym współczesnych podróżników stają się walizki marek premium. Oczywiście im większe, tym lepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj