Czołowe wydawnictwo szuka dziennikarzy. Mają pisać teksty tylko o Taylor Swift

0
81

Dla niejednego fana lub fanki Taylor Swift, pragnących rozwijać się w branży mediów, z pewnością brzmi to jak praca marzeń – zwłaszcza że można ją wykonywać z każdego miejsca w USA (z wyjątkiem Alaski i Hawajów). Z pewnością nie jest to jednak praca dla amatora.

Wśród wymogów wymieniono między innymi wykształcenie dziennikarskie, komunikacyjne, marketingowe lub pokrewne, co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku redaktora serwisu internetowego i udokumentowane sukcesy na tym polu. Konieczna jest też umiejętność pracy w zespole, znajomość języka obcego i prawo jazdy. Autorzy ogłoszenia proszą o CV, list motywacyjny w formie filmu i kilka próbek tekstów.

Taylor Swift – artystka, idolka, rekordzistka w świecie showbiznesu

Pochodząca z West Reading w stanie Pensylwania, 33-letnia Taylor Swift jest w branży showbiznesu fenomenem niezwykłym. Niedawno w Instytucie Clive’a Davisa na Uniwersytecie w Nowym Jorku powstał nawet poświęcony jej fakultet. Z pewnością jest o czym opowiadać – swoją karierę Swift zaczęła prawie 20 la temu i obecnie jej postać robi niebywałą furorę.

Amerykanka ma na koncie dziesięć albumów studyjnych, kilkadziesiąt nominacji i nagród branży muzycznej oraz – według szacunków „Forbesa” – około 780 milionów dolarów. Pobiła też kilka rekordów. Na pierwszych miejscach listy „Billboarda” znalazło się najwięcej albumów Taylor Swift jako artystki płci żeńskiej. Dotychczas rekord należał do Barbry Streisand.

n KUP TERAZn n n n n

n nnnnn nnn n n n n n n n “}]”>

Z kolei na liście „Billboard 200” równocześnie znalazło się aż 11 różnych albumów Swift – lepszy wynik w historii osiągnęli jedynie Beatlesi i Prince. W trakcie trwającej właśnie światowej trasy koncertowej „Eras” amerykanka już zarobiła najwięcej w historii showbiznesu.

Nic dziwnego, że informacje na temat Taylor Swift zajmują bardzo ważne miejsce w niemal wszystkich serwisach zajmujących się muzyką, showbiznesem i plotkami z życia gwiazd. Swift jest dość aktywną, płodną, a przede wszystkim szalenie popularną artystką, toteż dziennikarz piszący na jej temat z pewnością będzie miał sporo pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj