Emma Kiworkowa: dzielę się sukcesem

0
114

EK: Nigdy nie skupiałam się na stronie biznesowej. Od początku miałam głębokie przekonanie, że chcę oferować jakość, za którą świadomi pacjenci będą gotowi zapłacić, bo będą zdawali sobie sprawę, że warto zainwestować we własne zdrowie. Zaczynałam z myślą, że im lepszą jakość usług będę mogła zaoferować, tym większa liczba pacjentów to doceni. 

Kto panią uczył zasad prowadzenia biznesu?

EK: W moim przypadku wszystko rozwijało się w sposób organiczny. Nie planowałam tworzenia biznesu, chciałam po prostu być dobrym stomatologiem. Moja mama zawsze powtarzała, że nie wybaczyłaby mi, gdybym była „lekarzem na tróję”. Początkowo zamierzałam jedynie założyć klinikę, która będzie oferować najwyższą jakość. Nie marzyłam o tym, że kiedyś będę zatrudniać 150 osób. Stopniowo doszłam do sytuacji, gdy niezbędny był biznesplan, więc otoczyłam się ludźmi, którzy pomogli mi go przygotować. Obecnie swoją wiedzą biznesową wspiera mnie mój mąż. 

Biznes to maraton. Skąd czerpie pani motywację?

EK: Jeśli lubisz to, co robisz, nieustannie odczuwasz chęć do działania. Niezbędny jest rodzaj głodu wewnętrznego, pragnienie rozwoju i wchodzenia na kolejne poziomy. Źródłem motywacji są dla mnie także ludzie, którymi się otaczam. Czasami, gdy jestem przemęczona, czuję, jak inspirują mnie do działania.

Klinika Villa Nova Dental Clinic mieści się przy ulicy Przyczółkowej 219 w Warszawie.

Materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj