Kanye West znalazł sobie zajęcie po rozstaniu z Adidasem. Promuje nowy produkt

0
93

Znany dotychczas z prezentowania masywnych, czasem naprawdę gigantycznych butów Kanye West, tym razem całkowicie zrezygnował z obuwia. Nie było to pierwszy raz, kiedy wyszedł do miasta w takim wydaniu. Parę dni wcześniej media obiegły zdjęcia rapera w podobnej stylizacji. Wtedy Ye założył na skarpety jedynie sportowe nagolenniki, podobne do tych, których używają zawodnicy uprawiający sporty walki.

Obserwatorzy biznesowych działań Westa zauważają, że ochraniacze stanowią część nowej kolekcji rapera. West niedawno zaprezentował ją podczas pokazu w Los Angeles.

Skarpety? Buty? Jedno i drugie 

Obydwie prezentacje nowego ulicznego stylu Westa zbiegły się w czasie z rejestracją nowej marki rapera, o czym informowały niedawno amerykańskie media. Na początku maja do Urzędu Patentowego i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych spłynął wniosek o rejestrację marki Yzy Sock Shoes.

Wniosek złożyła firma Westa, Mascotte Holdings, którą raper założył wraz ze swoim agentem, André Bodifordem w 2004 roku. Amerykańskie źródła informują, że firma będzie sprzedawać skarpety klasyczne oraz nietypowe – wyposażone w skórzane podeszwy.

A co z dużą ilością niesprzedanych sneakersów marki Yeezy, którą West stworzył z Adidasem w 2009 roku? Od kiedy produkty marki trafiły na rynek, natychmiast odniosły gigantyczny komercyjny sukces. Jednak wskutek kontrowersji, jakie wywołały szokujące wypowiedzi rapera, w październiku 2022 roku Adidas zerwał z nim współpracę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj