Koniec ery różu w stylu Barbie? Eksperci: idzie wielka zmiana w świecie trendów

0
117

Ledwo minęliśmy półmetek 2023 roku, a analitycy śledzący trendy w modzie już prognozują, jak będziemy się ubierać w roku 2024, a konkretnie — jakie kolory będą królować na ulicach. Autorzy najnowszego raportu prognostycznego firmy analitycznej Trendalytics wróżą upragnione przez wielu odejście wszechobecnego różu. Zastąpią go błękity i bardziej stonowane barwy — choć nie tylko one.

Jakie będą najmodniejsze kolory 2024 roku:

Intensywny róż ma wiele fanek, a także całkiem pokaźne grono fanów. Nic dziwnego, że na fali oczekiwania na głośny film Grety Gerwig „Barbie”, opowiadający nieszablonową historię najsłynniejszej lalki świata, róż dosłownie zalał największe światowe wybiegi i kolekcje popularnych sieciówek.

Szczególną sympatią przez wiele miesięcy cieszył się nasycony, energetyczny odcień różu — podobny do tego, który marka Mattel określa mianem „Barbie Pink”. Róż był wszędzie, nosiły go kobiety, nosili także mężczyźni. Wygląda jednak na to, że powoli zaczynamy się nim nudzić. Bez obaw, moda za moment podsunie nam zupełnie inne kolory.

Świadczą o tym wyniki analiz firmy Trendalytics, zajmującej się analizą trendów w modzie. Przygotowała ona nowy raport pod tytułem „2024 Color Forecast”. Eksperci przewidują w nim, jakie kolory będą najmodniejsze w kolejnych sezonach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj