Najbardziej stylowy król w Europie: czego mężczyźni mogą się uczyć od Filipa VI?

0
177

Temu tematowi przyjrzał się Derek Guy, amerykański ekspert w dziedzinie mody męskiej, współpracownik „Washington Post”, „Financial Times” czy „Esquire’a”, który „rozebrał na części pierwsze” styl Filipa VI i przeciwstawił go stylowi tak znanych postaci jak Daniel Craig, odtwórca roli Jamesa Bonda.

Na czym polega sekret Filip VI zdaniem Dereka Guya? Hiszpański monarcha szyje garnitury na miarę, dzięki czemu leżą na nim idealnie. Nie każdy może sobie pozwolić na szycie miarowe, najdroższą usługę w krawiectwie męskim, ale większość mężczyzn bez trudu może wykorzystać inne sugestie Guya. 

Filip VI z prezydentem Włoch, Sergio Mattarellą i prezydentem Portugalii, Marcelo Rebelo de Sousa podczas wizyty we Włoszech w 2023 roku.

Quirinale.it, Wikimedia Commons

„Jego marynarka kończy się w połowie drogi między barkiem, a podeszwami butów, co daje bardzo klasyczną i korzystną proporcję. Rękawy układają się bardzo gładko, spodnie są dopasowane krojem do marynarki. To kontrastuje z tym, co obecnie nosi wiele gwiazd, które wolą krótkie i ciasne marynarki. Rękawy opinają im przedramiona, co oznacza, że nigdy nie układają się gładko. Kiedy rękawy opinają przedramiona w ten sposób, mają one skłonność do podwijania się” – pisze Guy opatrując swój komentarz słynnym zdjęciem Daniela Craiga w ciemnoróżowej marynarce smokingowej z premiery filmu „Nie czas umierać”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj