Najlepsze bajki w języku ukraińskim w Playerze. Za darmo i bez logowania

0
339

Serwis Player udostępni za darmo oraz bez konieczności logowania najlepsze bajki z ukraińskim dubbingiem oraz napisami w języku ukraińskim. W kolekcji „Bajki po ukraińsku” znalazły się między innymi „Dora poznaje świat”, „Psi Patrol” oraz „SpongeBob Kanciastoporty”.

Serwis Player udostępnia kolekcję bajek z dubbingiem oraz napisami w języku ukraińskim. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu grupy medialnej Paramount (dawniej ViacomCBS), która podzieliła się produkcjami znanymi z anteny Nickelodeon całkowicie bez opłat.

W kolekcji znalazły się popularne wśród najmłodszych widzów tytuły: „Dora poznaje świat”, „Psi Patrol”, „SpongeBob Kanciastoporty” oraz „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”. Dostęp do tych bajek jest zupełnie otwarty, to znaczy bez żadnych opłat i bez konieczności logowania się do serwisu.

Ukraińskie kanały informacyjne w Playerze i TVN24 GO

To kolejna inicjatywa TVN Grupy Discovery skierowana do osób z Ukrainy, które w wyniku rosyjskiej agresji znalazły się w Polsce. Player udostępnia za darmo i bez logowania największy ukraiński kanał informacyjny Ukraina 24. Natomiast w platformie TVN24 GO można na żywo – również bez logowania i bez żadnych opłat – oglądać ukraiński kanał informacyjny 1+1.

Dla subskrybentów TVN24 GO przygotowano szereg wartościowych filmów dokumentalnych, dzięki którym można lepiej zrozumieć historię Rosji i Ukrainy ostatnich trzech dekad.

„Widmo wojny. Dramat w Ukrainie” to dwuczęściowy film dokumentalny z 2021 roku, skupiający się na pytaniu o bezpieczeństwo Ukrainy w kontekście europejskim. „Widmo wojny…” zawiera nie tylko wywiad z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, ale również rozmowy z amerykańskimi, rosyjskimi i europejskimi politykami, dziennikarzami i obserwatorami, którzy pomagają nam zrozumieć, jak ważna jest przyszłość Ukrainy dla bezpieczeństwa Europy.

W bibliotece TVN24 GO można znaleźć także dwuczęściowy film dokumentalny autorstwa Ewy Ewart „Gorbaczow. Człowiek, który zmienił świat”. W szczerej rozmowie Gorbaczow opowiada o długim procesie dochodzenia do władzy. Snuje także rozważania na temat gruntownych zmian, do których doszło w kraju na skutek jego reform. Wypowiadają się także znani politycy, starzy przyjaciele oraz wrogowie tytułowego bohatera. Film otrzymał prestiżową nagrodę na Światowym Festiwalu w Banff, Kanadzie oraz Złoty Glob na Światowym Festiwalu w Hamburgu.

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj