Nowy trend: praca zdalna z siłowni. Kluby fitness kuszą ofertą hybrydową

0
76

Powrót do biur po okresie pandemicznej pracy zdalnej staje się faktem w większości krajów. Są jednak takie, w których wciąż praca z domu ma wielu zwolenników, mimo nacisków firm na ostateczny powrót pracowników do biur. Do nich zalicza się USA. 

Według wielu badań poranny trening jest najbardziej korzystny – poprawia nie tylko funkcjonowanie organizmu, ale też mózgu, a także – nastraja pozytywnie na cały dzień.

Czy da się połączyć treningi i pracę? Niektóre siłownie w USA udowadniają, że owszem. Dziennik „The Wall Street Journal” zwraca uwagę na trend, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności w Stanach Zjednoczonych – pracownicy korzystający z siłowni, próbują łączyć treningi z pracą zdalną. Siłownie dostrzegły tę potrzebę i wiele z nich tworzy specjalne strefy do pracy, w skupieniu, z dostępem do internetu, a jednak bez konieczności odwiedzania biura. 

Praca zdalna na siłowni coraz bardziej popularna w USA

Jak zauważa „The Wall Street Journal”, siłownie dostrzegły szansę na zarobek, dlatego wiele z nich wydziela strefy do pracy. Choć wciąż jest to niewielka część rynku, przestrzeni sportowo-coworkingowych przybywa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj