Oglądaj i pomagaj. TVN24 GO i Fundacja TVN wspólnie dla polskiej psychiatrii dziecięcej

0
167

TVN24 GO rusza ze wspólną akcją z Fundacją TVN. 20 procent z każdej rocznej opłaty subskrypcyjnej za korzystanie z serwisu zasili budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Fundacja TVN w ubiegłym roku – z okazji 20. urodzin TVN24 – podjęła decyzję o budowie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Będzie to pierwsze tego typu centrum lecznicze w Polsce, a budowane jest w porozumieniu i na terenie Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Na sześciu tysiącach metrów kwadratowych znajdą się oddziały stacjonarne, detoksykacji, poradnie dzienne i gabinety terapii. Nowy budynek będzie też służył leczeniu dzieci chorych na raka. Jego budowa ma zakończyć się w 2023 roku, a Fundacja na ten cel przeznaczy w sumie 31 milionów złotych.

Od 17 lutego kupując dostęp do TVN24 GO, możesz wesprzeć budowę Centrum. Z każdej rocznej opłaty subskrypcyjnej (dotyczy pierwszego roku korzystania z TVN24 GO) przeznaczymy 20 procent na rzecz budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Roczna subskrypcja TVN24 GO kosztuje 100 zł.

TVN24 GO dla Fundacji TVN

Wraz ze startem wspólnej akcji z Fundacją TVN w TVN24 GO premierę ma nowy reporterski cykl “Depresja systemu”. To seria materiałów poświęconych problemom psychiatrii dziecięcej w Polsce.

TVN24 GO – pierwsza taka platforma w Polsce

TVN24 GO jest pierwszą w Polsce informacyjną platformą wideo, która daje dostęp do dwóch najbardziej opiniotwórczych stacji informacyjnych w kraju – TVN24 i TVN24 BiS. Za pośrednictwem serwisu można oglądać oba kanały do siedmiu dni wstecz. Subskrybenci mają też dostęp do biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych znanych z anten obu stacji, takich jak “Fakty”, “Fakty po Faktach”, “Kropka nad i”, “Kawa na Ławę” czy “Rozmowa Piaseckiego”. 

“Depresja systemu” – oglądaj cykl o psychiatrii dziecięcej w TVN24 GOTVN24 GO

Ale TVN24 GO to znacznie więcej. Serwis oferuje dostęp do dodatkowych transmisji na żywo, niepokazywanych w telewizji, m.in.: pełnych konferencji prasowych, posiedzeń komisji sejmowych, wydarzeń na szczeblu unijnym czy najważniejszych misji NASA. To tutaj swoje premiery mają reportaże z programów “Czarno na białym” czy “Superwizjer”, a do wielu z nich przygotowywane są dodatkowe materiały dostępne tylko dla subskrybentów. 

Tylko w TVN24 GO można znaleźć cenione produkcje oryginalne: “Bez polityki” Piotra Jaconia, “Monika Olejnik. Otwarcie”, “Bez kitu” Radomira Wita, “7 żyć” – reporterski serial o wypadkach drogowych w Polsce czy podcasty “Podcast o zagranicy” oraz “Nowy lepszy świat”. W TVN24 GO znajduje się również potężne archiwum reportaży, w tym cykl “Bielmo” Marcina Gutowskiego, “Blizny” Adrianny Otręby czy “Wszystko o moim dziecku” Piotra Jaconia.

Subskrybenci mają też dostęp do bogatej biblioteki filmów dokumentalnych z całego świata. Wśród nich m.in. wyprodukowany przez muzeum POLIN “Dowód tożsamości”, głośny dokument o Britney Spears “Britney: Życie pod nadzorem” czy brytyjski kandydat do Oscara (najlepszy film międzynarodowy) “Rozwód na wagę życia”.

Miesięczny dostęp do TVN24 GO kosztuje 10 złotych, a roczny – 100 zł.

Jak zapłacić za dostęp do TVN24 GO?

Źródło zdjęcia głównego: Fundacja TVN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj