Projektują dla Beyonce. Oto nowa najbardziej pożądana marka luksusowa na świecie

0
94

Dużym zainteresowaniem cieszy się również klasyczny model koszykowej torby z rafii oraz jej najnowsze wersje. Koszulka i torba Loewe znalazły się też w zestawieniu najbardziej pożądanych produktów marek luksusowych.

H3 Loewe — dom mody z długą historią i zamiłowaniem do awangardy

Loewe to jedna z najbardziej wyrazistych luksusowych marek odzieżowych, a zarazem jeden z najstarszych domów mody na świecie — jego historia liczy już 177 lat. Mimo to nigdy wcześniej Loewe nie udało się zdobyć pierwszej pozycji w rankingu Lyst.

Butik Loewe w Madrycie w 1905 roku.

Christian Franzen, domena publiczna, Wikimedia Commons

Markę Loewe powstał w 1846 roku w Madrycie. Jego założycielami była grupa wytwórców galanterii skórzanej i taki właśnie był pierwotny profil działalności marki, która z czasem stała się jednym z najważniejszych europejskich domów mody. W jej portfolio znajdują się nie tylko ubrania, ale również dodatki, perfumy i akcesoria wyposażenia wnętrz.

Choć Loewe hołduje najlepszym tradycjom wyrafinowanego rzemiosła, to kolekcje hiszpańskiego domu mody zawsze przekraczają kolejne granice w modzie. Pełno w nich oryginalnych, innowacyjne pomysły, wyznaczających nowe obszary dla kreatywności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj