“Razem z Ukrainą” – koncert charytatywny w Łodzi. Kto wystąpi?

0
295

“Razem z Ukrainą” to wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, która od 2014 roku wspiera Ukrainę. 20 marca na scenie łódzkiej Atlas Arena pojawią się największe gwiazdy muzyczne z Polski i Ukrainy. Wystąpią również wybitni aktorzy. Koncert nadawany będzie w Polsce i w Ukrainie.

Koncert “Razem z Ukrainą” to wyjątkowy projekt, który wyraża polską solidarność z Ukrainą oraz jest okazją, by realnie wesprzeć Ukraińców w walce z Rosją. Cały dochód z przedsięwzięcia przekazany zostanie Polskiej Akcji Humanitarnej, która niesie pomoc Ukrainie od początku rosyjskiej agresji w 2014 roku. 

“Razem z Ukrainą” – kto wystąpi?

Na łódzkiej scenie wystąpią polskie i ukraińskie sławy. Do środy potwierdzono występ: Natalii Przybysz, Vito Bambino, Stanisława Soyki, Anity Lipnickiej, Igo, Krzysztofa Zalewskiego, Kayah, Darii Zawiałow, Tomasza Ziętka i Macieja Musiałowskiego.

Ukraińską scenę zaprezentują między innymi Daria Psekho, Dagadana, Jerry Heil oraz Tina Karol. Do projektu zaangażowali się również polskie aktorki i aktorzy: Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Maja Komorowska, Andrzej Seweryn. Wszyscy artyści zaangażowani w realizację koncertu zrzekli się honorariów.

Koncert “Razem z Ukrainą” odbędzie się 20 marcamateriały promocyjne

Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że w repertuarze znajdą się utwory współczesne oraz te, które na stałe wpisały się w historię polskiej i ukraińskiej muzyki. Wojciech Urbański – dyrektor muzyczny wydarzenia – nad ostateczną koncepcją koncertu pracuje z Anną Stawiczenko, dyrektorką Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej, która obecnie przebywa w Polsce.

– Wystąpimy ze znakomitymi artystami. Do udziału w tym koncercie zaprosił nas Wojtek Urbański, który nas wypatrzył w teledysku, który nagraliśmy trzy miesiące temu, kiedy sytuacja była jeszcze stabilna w kraju i za granicą – opowiada Sylwia Fabiańczyk-Makuch z Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie. Chodzi o utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat” w wykonaniu Chóru Akademii Morskiej. 

20 marca na scenie łódzkiej Atlas Arena odbędzie się charytatywny koncertTVN

“Razem z Ukrainą” – bilety

Koncert na łódzkiej Atlas Arenie będzie zorganizowany z udziałem publiczności. Bilety-cegiełki dostępne są już od piątku (11 marca) za pośrednictwem popularnych aplikacji eventowych. Minimalna centa biletu to 20 zł. Podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy.

WSPIERAMY POLSKĄ AKCJĘ HUMANITARNĄ. POMÓŻ I WPŁAĆ >>>

Transmisję koncertu będzie można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze już 20 marca o 20:00. Koncert nadawany będzie również w Ukrainie. – To jest tak, że przyszedł chyba jakiś taki drugi moment tego, co dzieje się w Ukrainie, wojny ukraińskiej, że potrzebujemy trochę wsparcia, trochę empatii, trochę wiary, że to wszystko ma sens – powiedział dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, który był w piątek gościem TVN24.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO:

Źródło zdjęcia głównego: materiały promocyjne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj