Ulubiona rezydencja Grace Kelly na sprzedaż. Nazywała ją swoją „oazą spokoju”

0
135

Znajdujący się na Lazurowym Wybrzeżu luksusowy kompleks Les Moulins du Villars, który trafił właśnie na sprzedaż, zajmował szczególne miejsce w sercu Grace Kelly. Księżna Monako, słynna gwiazda filmowa, odkryła tę posiadłość dwa lata przed śmiercią w 1982 roku. Zarówno w rezydencji, jak i w Gilette – niewielkim miasteczku na Lazurowym Wybrzeżu, w którym znajduje się nieruchomość – miała zakochać się niemal od pierwszego wejrzenia. W ciągu dwóch lat poprzedzających wypadek samochodowy, w którym zginęła, odwiedzała to miejsce co najmniej kilka razy.

Obecnie luksusowa posiadłość Les Moulins du Villars, którą uwielbiała gwiazda, wystawiona została na sprzedaż przez Sotheby’s International. Cena willli, położonej pomiędzy Niceą a Monako, to obecnie 12,92 mln dolarów.

Rezydencja na Lazurowym Wybrzeżu na sprzedaż. Mieszkała tu Grace Kelly 

Les Moulins du Villars wielokrotnie zmieniała zarówno właścicieli, jak i wygląd. Posiadłość została kupiona przez hrabiego Jeana Fernanda Josepha Gouina de Roumilly w latach 70. XX wieku i dość szybko stała się ulubionym miejscem wypoczynku celebrytów i członków rodziny książęcej Monako. Arystokrata miał sprzedać rezydencję w latach 90. XX wieku. Obecni właściciele kupili posiadłość w 2006 roku. Dokonali wówczas renowacji i generalnej przebudowy głównej częściej kompleksu. Remont trwał około trzech lat.


Côte d’Azur Sotheby’s International Realty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj