Will Smith mówi o „głębokich wyrzutach sumienia” po kilku miesiącach od incydentu z Oscarów. „Chris, przepraszam cię”

0
139

Aktor Will Smith oświadczył, że ma „głębokie wyrzuty sumienia” z powodu spoliczkowania Chrisa Rocka w czasie marcowej ceremonii rozdania Oscarów. Przekazał, że skontaktował się z komikiem, aby porozmawiać, ale został odtrącony. – Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia – powiedział gwiazdor na nagraniu.

Amerykański aktor Will Smith opublikował w piątek wideo, na którym odpowiadał na pytania dotyczące sytuacji z gali rozdania Oscarów pod koniec marca tego roku. Artysta wszedł wtedy na scenę i uderzył w twarz Chrisa Rocka, który prezentował nominowanych do nagrody. Później w wulgarnych słowach krzyczał do niego. Była to reakcja na żart z wyglądu Jady Pinkett Smith, żony Willa Smitha, która od lat choruje na łysienie plackowate.

CZYTAJ TAKŻE: 10 lat zakazu dla Willa Smitha. Oświadczenie aktora >>>

– Nie ma żadnej części mnie, która uważa, że ​​to był właściwy sposób zachowania w tym momencie – powiedział Smith na nagraniu. – Mam głębokie wyrzuty sumienia – dodał Smith. Mówił przy tym, że „stara się okazać skruchę bez wstydzenia się za siebie”. – Jestem człowiekiem i popełniłem błąd – przekonywał.

„Chris, przepraszam cię”

Smith przekazał, że próbował skontaktować się z Rockiem, ale „wiadomość, która wróciła, była taka, że nie jest gotowy do rozmowy”. – Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia – kontynuował aktor.

Na pytanie, dlaczego nie przeprosił Rocka podczas swojego przemówienia na scenie niespełna godzinę po incydencie, aktor odparł, że „do tego momentu był zamroczony”. – Wszystko jest rozmyte – dodał.

Gwiazdor zapewnił też, że jego żona, której dotyczył żart komika, nie poprosiła go o odniesienie się do sprawy w tym momencie. – Boli mnie psychicznie i emocjonalnie świadomość, że nie sprostałem wizerunkowi i wrażeniu ludzi na mój temat – przekonywał.

– Rozczarowanie ludzi jest moją główną traumą – mówił dalej, dodając, że „nienawidzi, kiedy zawodzi ludzi”.

Źródło zdjęcia głównego: ENEX, YOUTUBE/WILL SMITH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj