Włoski dom mody wchodzi na rynek nieruchomości. To trend wśród marek luksusowych

0
105

Projekt, który firmuje dom mody Trussardi, to luksusowy kompleks mieszkaniowy w dubajskiej dzielnicy Al Furjan. Apartamentowiec powstanie we współpracy z firmami Italian Luxury Living Group oraz lokalnym deweloperem Mira Developments.

Rezydencje Trussardi, bo tak deweloper określa budowane osiedle, ma uosabiać współczesne włoskie rzemiosło, a w wystroju wnętrz projektanci stawiają na materiały takie jak drewno i kamień.

Trussardi debiutuje w branży deweloperskiej. Powstanie apartamentowiec w Dubaju

Budynek firmowany przez Trussardi, ma mieć jedenaście pięter, do tego trzy podziemne poziomy przeznaczone na parkingi, kawiarnie i sklepy. Oferowane będą różne rodzaje mieszkań, od kawalerek po przestronne apartamenty z tarasami i prywatnymi basenami. Wnętrza mają zostać wyposażone w meble z kolekcji Trussardi Casa.

Trussardi dołącza tym samym do wielu marek luksusowych, które eksplorują rynek nieruchomości premium. Na Bliskim Wchodzie i w Europie powstają osiedla domów oraz apartamentowce sygnowane przez słynne marki, znane dotąd przede wszystkim z produkcji ubrań czy akcesoriów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj