Współtwórca marki Dolce&Gabbana krytykuje młodych Włochów: „Nie macie godności”

0
123

Urodzony na Sycylii Domenico Dolce, jeden z założycieli słynnego włoskiego domu mody Dolce & Gabbana, skierował ostre słowa krytyki pod adresem włoskiej młodzieży, a konkretnie — młodych Sycylijczyków.

Projektant sformułował gorzką diagnozę na temat podejścia do życia swoich młodych rodaków, którzy jego zdaniem są leniwi i nie przejawiają w życiu inicjatywy. Dolce poradził też młodym Włochom, co mogą zrobić, aby poprawić swoją sytuację.

Twórca marki Dolce & Gabbana, do młodych Włochów. „Co wy robicie przez cały dzień na Facebooku?”

Domenico Dolce to pochodzący z niewielkiego sycylijskiego miasteczka Polizzi Generosa projektant mody, który wraz ze Stefano Gabbaną stworzył w 1985 roku w Mediolanie markę Dolce & Gabbana. Współtwórca jednego z najsłynniejszych domów mody przed kilkoma dniami odwiedził swoją rodzinną miejscowość.

Pretekstem do przyjazdu Dolce do Polizzi Generosa był odbywający się tam wernisaż wystawy w siedzibie fundacji PG 5 Heart, którą projektant założył w 2020 roku, a także obchody jego 65. urodzin. W trakcie przemówienia na wernisażu wystawy, na którym pojawiło się spore grono włoskich celebrytów i gwiazd piłki nożnej, Dolce gorzko ocenił młode pokolenie Włochów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj