10 dodatków do przeglądarki ułatwiających pobieranie filmów

0
79

Może chcesz , aby zapisać obraz lub klip wideo z Internetu za pośrednictwem przeglądarki, ponieważ będzie to świetna tapeta lub chcesz umieścić go w tworzonym filmie. W większości przypadków (zwłaszcza jeśli chodzi o zdjęcia) możesz po prostu kliknąć plik prawym przyciskiem myszy i wybrać „zapisz obraz jako” lub coś podobnego.

Ale czasami to nie działa lub nie działa wystarczająco dobrze. Co zrobić, jeśli nie ma opcji zapisu w menu wyświetlanym po kliknięciu prawym przyciskiem myszy? Co zrobić, jeśli chcesz szybko zapisać dziesiątki obrazów z jednej witryny? Co zrobić, jeśli próbujesz zapisać animowany film jako GIF lub ciągle pobierasz jeden z tych plików .webp, których nikt nie chce?

Tutaj mogą się przydać rozszerzenia przeglądarki innych firm, dodatki, które zagłębiają się w kod HTML strony, aby wydobyć obraz lub klip wideo, którego szukasz, i zautomatyzować proces.

Pobieranie obrazu ciąg dalszy

Otwórz Image Downloader Ciąg dalszy (Chrome/Edge), a otrzymasz starannie zorganizowaną siatkę wszystkich obrazów na bieżącej stronie internetowej: Możesz zobaczyć format i wymiary każdego obrazu, zapisać je na dysku, a nawet filtrować i zamówić je na podstawie ich rozmiaru. Dodatek nie może być prostszy w użyciu i jest jednym z najlepszych do pobierania obrazów.

Pobierz wszystkie obrazy

Pobierz wszystkie obrazy (Chrome/Edge) działa nieco inaczej niż Image Downloader. Może być w stanie pobrać niektóre obrazy, gdy Image Downloader Continued nie może i odwrotnie. Kliknij przycisk rozszerzenia, gdy jesteś na stronie, a każdy obraz na stronie zostanie spakowany w archiwum ZIP, więc musisz tylko wybrać, gdzie go zapisać.

Pobierz wszystkie obrazy daje opcje zapisywania.

Pobierz wszystkie obrazy za pośrednictwem Davida Nielda

Najlepszy program do pobierania wideo

Jeśli masz problem z zapisaniem filmu ze strony internetowej — niezależnie od tego, czy jest on osadzony na stronie, czy w poście w mediach społecznościowych — Video Downloader Ultimate (Chrome/Edge) może Ci pomóc. Za pomocą jednego kliknięcia zobaczysz listę wszystkich filmów zawartych w witrynie, którą aktualnie przeglądasz, a następnie możesz pobrać ich adresy URL lub zapisać je lokalnie.

Narzędzie do pobierania wideo z Twittera

Czasami potrzebujesz specjalnego narzędzia do strony internetowej, w którym pojawia się Twitter Video Downloader (Chrome/Edge): przechwytuje klipy opublikowane w sieci społecznościowej przy minimalnym zamieszaniu i osadza się starannie na stronie, dzięki czemu wygląda prawie jak natywna funkcja . Po prostu kliknij ikonę pobierania obok tweeta z filmem, aby zapisać plik.

Base Image Downloader może filtrować zdjęcia według rozmiaru.

Podstawowy program do pobierania obrazów za pośrednictwem Davida Nielda

Podstawowy program do pobierania obrazów

Pliki GIF mogą być szczególnie trudne do wyodrębnienia. Niektóre witryny publikują je jako pliki GIF, inne używają formatu mp4, a jeszcze inne ponownie je konwertują. Niezależnie od formatu, Base Image Downloader (Chrome/Edge) doskonale radzi sobie z pobieraniem praktycznie wszystkiego związanego z GIF-ami (i obsługuje większość innych formatów graficznych). Rozszerzenie wyświetla galerię miniatur obrazów i możesz zapisać je wszystkie naraz lub pojedynczo.

Rejestrator ekranu i edytor

Jeśli inne narzędzia nie działają, możesz zamiast tego spróbować użyć narzędzia do nagrywania ekranu. Screen Recorder And Editor (Chrome/Edge) jest jednym z najlepszych, z mojego doświadczenia, oferującym bogactwo opcji nagrywania aktywnej karty lub całego pulpitu i zawiera funkcje edycji.

Save Page WE pozwala wybrać, które części witryny mają zostać pobrane.

Zapisz stronę WE przez Davida Nielda

Zapisz stronę WE

Inną opcją masowego pobierania elementów ze strony internetowej jest zapisanie całej strony, co jest całkiem dobre w przypadku metody Save Page WE (Chrome/Edge). Jest prosty w użyciu i obsługuje skróty klawiaturowe. W zależności od witryny, z którą pracujesz, możesz zdecydować się na zapisywanie obrazów ze strony na dysku, aw niektórych przypadkach działa to również w przypadku plików audio i wideo.

Pobierz wszystkie obrazy

Chociaż Pobierz wszystkie obrazy (Firefox) ma taką samą nazwę jak inne rozszerzenie powyżej, nie jest to to samo narzędzie — a to działa z przeglądarką Mozilli. Ten dodatek oferuje wiele opcji, umożliwiając filtrowanie pobieranych plików według rozmiaru obrazu, typu obrazu, a nawet adresu URL obrazu (dzięki czemu nie przypadkowo pobierzesz reklamy lub inną zawartość, do której prowadzą łącza). sposób zapisywania przechwyconych zdjęć.

Pobierz wszystkie obrazy daje wiele opcji.

Zrzut ekranu: Pobierz wszystkie obrazy przez Davida Nielda

DownThemAll

Ładnie nazwany DownThemAll (Firefox) może pobierać absolutnie wszystko ze strony internetowej, w tym obrazy, filmy i klipy audio. W żadnym wypadku nie jest to tępy instrument i zawiera wiele opcji wyboru, co i gdzie zapisać. To jedno z tych rozszerzeń, które szybko uznasz za niezbędne.

Pojedynczy plik

Kolejne rozszerzenie do zapisywania stron internetowych w całości, SingleFile (Firefox) jest jednym z najlepszych i najbardziej wydajnych w tym zadaniu. Pobiera cały kod HTML, tekst i obrazy z określonej witryny i bardzo dobrze integruje się z interfejsem Firefoksa. Jeśli masz problemy z pobieraniem obrazów z innymi rozszerzeniami, to może być rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj