10 najlepszych gier w PlayStation Plus

0
62

Tak, gra Sony usługa subskrypcji może być trochę skomplikowana. I tak, PlayStation Plus jest opłacalne dla właścicieli PlayStation. Oba mogą być prawdziwe! Podczas gdy wieloletni fani PlayStation być może będą musieli naprawdę przekopać się przez opcje, aby znaleźć coś ekscytującego, jest to niedrogi punkt wejścia dla nowych właścicieli PS5, którzy są mniej zaznajomieni z poprzednim katalogiem Sony.

PS Plus jest podzielony na trzy poziomy: Niezbędny, DodatkowyI Premia. Opcja Essential kosztuje 10 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do trybu online dla wielu graczy i pobrać kilka wybranych gier co miesiąc. Poziom Extra dodaje ponad sto gier do pobrania, kosztuje 15 USD miesięcznie i jest porównywalny z Xbox Game Pass firmy Microsoft. Za 3 USD więcej poziom Premium umożliwia dostęp do klasyków PlayStation za pośrednictwem transmisji strumieniowej.

Zapoznaj się z naszym objaśnieniem w PlayStation Plus, aby uzyskać jeszcze więcej informacji na temat usługi. Czy potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, która subskrypcja gry jest rzeczywiście warta Twoich pieniędzy? Jesteśmy z Tobą. Aby uzyskać jeszcze więcej najlepszych typów, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych gier na PS5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj