11 najlepszych ofert na wyprzedaży Rival Prime Day „Walmart Plus Week”.

0
117

Amazon Prime Day to nie tylko okazja dla Amazon, aby napiąć muskuły. Jego arcykonkurenci również biorą udział w akcji, a Walmart wskoczył do walki z wydarzeniem sprzedaży Walmart Plus Week na jeden dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Prime Day 11 lipca. Znaleźliśmy wiele świetnych ofert Walmart na wielu naszych ulubionych telewizorach , listwy dźwiękowe, głośniki bezprzewodowe i nie tylko.

Notatka: Obecnie oferty są dostępne tylko dla członków Walmart Plus do 11:59 ET 11 lipca. Po tym czasie każdy może wziąć udział w akcji. W przeciwieństwie do Target Circle, dołączenie do niego nie jest darmowe. Zwykle kosztuje 98 USD rocznie, ale Walmart ma teraz promocję, która obniża cenę do 49 USD za pierwszy rok. Obejmuje korzyści, takie jak dołączona subskrypcja Paramount +, bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 35 USD (niektóre produkty nie mają minimalnego zamówienia) i więcej.

Spis treści

Testujemy produkty przez cały rok i starannie wybieramy te oferty. Produkty, które są wyprzedane lub nie są już przecenione w momencie publikacji, będą przekreślone. Będziemy aktualizować ten przewodnik przez cały Prime Day.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.


Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych telewizorach i najlepszych urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Przydatne mogą być również nasze wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego telewizora.

Ten telewizor jest obecnie naszą najlepszą rekomendacją dla większości ludzi. Obsługuje wszystkie główne formaty HDR (High Dynamic Range) i może obsłużyć do 120 klatek na sekundę podczas grania. Wadą (i to może nie być tak naprawdę wadą) jest to, że TCL zastąpił swój doskonały wbudowany interfejs Roku dla Google TV, który wygląda ładnie i ma każdą aplikację, jakiej możesz chcieć, ale jest nieco bardziej powolny.

Telewizory z panelami OLED mają piksele, które działają jak własne podświetlenie. Te piksele mają zdolność samoczynnego wyłączania się, zapewniając doskonały poziom czerni — ciemniejszy niż typowy ekran LED. Współpracownik redaktora recenzji WIRED, Parker Hall, mówi, że wyświetlacz OLED 4K C2 jest „całkowicie wspaniały” i zauważa, że ​​ma on jedne z najniższych opóźnień wejściowych ze wszystkich telewizorów, jakie kiedykolwiek widział. Jeśli jesteś graczem, to dobra wiadomość dla Ciebie — poradzi sobie z grami do 120 Hz w rozdzielczości 4K.

Chromecast z Google TV (4K)

Zdjęcie: Google

Chromecast z Google TV (8/10, WIRED poleca) jest wyposażony w dobrze zaprojektowany interfejs, który umożliwia oglądanie kanałów bezpośrednio na telewizorze bez mający przesłać go z innego urządzenia. Jest też pilot. Ma prawie każdą aplikację, jakiej możesz chcieć, i tak, nadal możesz przesyłać treści z telefonu lub laptopa, jeśli wolisz.

Roku to nasza ulubiona usługa przesyłania strumieniowego. Interfejs jest szybki i zgrabny, łatwy w użyciu i nie ma nieznośnych prób wpychania określonych kanałów na widza (kaszel, patrząc na ciebie, Amazon). To nieco tańsza wersja naszego ulubionego przewodnika po najlepszych urządzeniach do przesyłania strumieniowego 4K. Nie jest wyposażony w sterowanie głosowe w trybie głośnomówiącym na pilocie, ale jest szybki jak brzytwa i ma dobry zasięg na pilocie bezprzewodowym.

Przeczytaj nasze przewodniki po najlepszych soundbarach, najlepszych głośnikach Bluetooth i najlepszych głośnikach, aby poznać inne rekomendacje.

Seria Vizio M 2.1

Zdjęcie: Vizio

Jak na soundbar bez dołączonego subwoofera, M-Series 2.1 ma zaskakująco mocne basy. To nasza rekomendacja dla niedrogiego soundbara, ponieważ łączy w sobie bogaty dźwięk i elegancki wygląd w przystępnej cenie. Dostępne jest złącze HDMI ARC, które umożliwia zdalne sterowanie głośnością telewizora. Możesz nawet użyć połączenia Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki.

Mały jak krążek hokejowy, Clip 4 możesz zabrać praktycznie wszędzie. Wystarczy użyć karabińczyka, aby przymocować go do plecaka na jednodniową wędrówkę, kierownicy roweru lub składanego krzesła w drodze na plażę. Jest również wodoodporny, więc nie musisz się pocić wodą w basenie, deszczem ani, no cóż, potem.

Trzy skierowane do góry przetworniki tego głośnika Sony emitują dźwięk w całym pokoju, zamiast kierować dźwięk prosto w uszy, jak ma to miejsce w przypadku większości głośników Bluetooth. Jest również wyposażony w Asystenta Google i Alexę, a także obsługuje Wi-Fi, dzięki czemu możesz również wykrzykiwać do niego swoje polecenia.

Więcej informacji znajdziesz w naszych przewodnikach po najlepszych inteligentnych wyświetlaczach, najlepszych wewnętrznych kamerach do monitoringu i najlepszych dzwonkach wideo.

Gniazdowy dzwonek do drzwi

Zdjęcie: Google

Dużą częścią powodu, dla którego Nest Doorbell zajął drugie miejsce w naszym przewodniku po najlepszych dzwonkach wideo, była cena. Tak długo, jak ta umowa będzie obowiązywać, nie będzie to problemem. Ta wersja działa na bateriach, a nie jest podłączana bezpośrednio do domowej instalacji elektrycznej. Musisz pobrać aplikację Google Home, ale jeśli chcesz zachować 30-dniową historię wideo i inteligentne alerty, musisz subskrybować Nest Aware, która kosztuje 6 USD miesięcznie. Spodziewaj się około miesiąca użytkowania między ładowaniami. Pole widzenia nie jest najszersze, ale wystarczająco szerokie, a noktowizor zapewnia solidną jakość wideo.

Zmniejsz rachunki za chłodzenie i ogrzewanie dzięki termostatowi, który uczy się Twoich wzorców, dzięki czemu może obniżyć ogrzewanie, wentylację i wentylację, gdy jesteś poza domem. Możesz także sterować nim ręcznie za pomocą aplikacji Google Home. Jak każdy inteligentny termostat, Twój dom musi mieć centralne ogrzewanie i/lub chłodzenie, aby Nest Thermostat mógł się zintegrować.

Google Nest Hub

Zdjęcie: Google

Nest Hub z 7-calowym ekranem (7/10, WIRED zaleca) to solidna opcja, jeśli nie potrzebujesz (lub nie chcesz) wbudowanej kamery Nest Hub Max. Nadal masz te same funkcje Asystenta Google, a także śledzenie snu, które przetwarza dane dotyczące snu (jeśli śpisz wystarczająco blisko). Obsługuje również gesty, dzięki czemu można sterować wieloma funkcjami (takimi jak odtwarzanie muzyki) za pomocą prostych ruchów dłoni. 10-calowy Nest Hub Max jest również w sprzedaży za 190 USD (40 USD zniżki).

Jakość wideo kamery Nest Cam jest imponująca, z rozdzielczością HDR i 1080p przy 30 klatkach na sekundę; gdy tylko robi się ciemno, włącza się noktowizor. Dostępny jest również dwukierunkowy dźwięk, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i dokładne wykrywanie, aby ostrzegać o ludziach, zwierzętach i pojazdach. Za pomocą aplikacji Google Home możesz sterować ustawieniami kamery i przeglądać transmisję wideo. O ile nie płacisz 6 USD miesięcznie za subskrypcję Nest Aware, jesteś ograniczony do trzech godzin historii. Aktualizacja do Nest Aware zapewnia 30-dniową historię zdarzeń i alerty o znajomych twarzach. Brakuje jednak migawki zapewniającej prywatność.


Strony sprzedaży detalicznej

Każdy sprzedawca detaliczny ma jakiś rodzaj sprzedaży, aby konkurować z Amazonem. Oto ich strony sprzedaży, jeśli chcesz samodzielnie przeglądać wyprzedaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj