11 najlepszych wyprzedaży z okazji Dnia Pamięci na temat materacy, które kochamy

0
63

Jeśli kiedykolwiek kupując materace, wiesz, że ceny wahają się od ledwo przystępnych do kosztu używanego samochodu, i podobnie jak używany samochód, prawie zawsze możesz dostać jeden za mniej. Materace są celowo oznaczane, aby ich częsta – a czasem stała – wyprzedaż wydawała się o wiele bardziej kusząca.

Śledzimy ceny wszystkich naszych ulubionych materacy w ciągu roku i są to te, które faktycznie są dostępne za mniej niż zwykle. Wszystkie ceny dotyczą materacy typu queen-size. Koniecznie sprawdź nasze przewodniki po najlepszych materacach i najlepszych materacach organicznych, aby uzyskać więcej informacji na temat każdego łóżka.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Czy chcesz materac hybrydowy czy całkowicie piankowy?

Najpierw zdecyduj, czy chcesz materac hybrydowy, czy całkowicie piankowy. Preferujemy hybrydy, które składają się z setek indywidualnie owiniętych sprężyn i wielu warstw pianki pamięciowej. Łóżka wykonane w całości z pianki wykorzystują wiele warstw grubej pianki z pamięcią kształtu i nie zawierają cewek. Oba rodzaje dostarczane są zwinięte w nadające się do wysyłki pudełko. Hybrydy wydają się być bardziej pomocne, a także droższe.

Warto zauważyć, że większość nowych materacy nie musi być łączona ze sprężynami skrzynkowymi, takimi jak stare, do których jesteś przyzwyczajony. Potrzebujesz tylko listwowej podstawy.

Oferty na nasze najlepsze materace

Materac hybrydowy Helix Midnight Luxe

Zdjęcie: Helix Sleep

Ta oferta jest o 20 USD tańsza niż w zeszłym Dniu Pamięci i odpowiada cenie sprzedaży, którą widzieliśmy w Dniu Prezydenta. Helix Midnight Luxe jest bardzo drogi, ale króluje w naszym przewodniku po materacach od czasu rozpoczęcia testów w 2019 roku. Ma pluszową poduszkę, ale jest średnio twardy, więc powinieneś czuć się komfortowo w większości pozycji do spania. Wprowadź kod DZIEŃ PAMIĘCI25 przy kasie, aby zobaczyć tę zniżkę, która obejmuje dwie poduszki.

Alsswell Supreme jest tak wygodny jak materace o wartości 2000 USD, które wypróbowaliśmy, z miękkim podparciem do spania na boku. To był jedyny, na którym ciężarna partnerka naszej testerki chciała spać w trzecim trymestrze ciąży. To 15 procent zniżki obniża cenę tańszego materaca hybrydowego Allswell do 322 USD (57 USD zniżki). Jest to opcja średnio twarda z przyjemnym wsparciem krawędzi lub tanim sposobem na wyposażenie pokoju gościnnego. Allswell jest produkowany przez Walmart, a cena podstawowa jest tam zwykle tańsza, ale ta umowa jeszcze bardziej obniża ceny. Tekst MARZENIE do 61652 aby uzyskać kod na 15 procent zniżki na już dostępny materac.

My Green Mattress Kiwi Organiczny materac hybrydowy

Zdjęcie: Mój zielony materac

Cena tego materaca wzrosła, więc cena sprzedaży nie jest tak dobra, jak widzieliśmy. Mimo to, jeśli potrzebujesz podwójnego materaca dla swoich dzieci, podoba nam się ten wykonany z certyfikowanej bawełny organicznej, wełny i lateksu. Jest to tańsze niż kupowanie bliźniaczego rozmiaru z naszego najlepszego ekologicznego materaca, Awokado za 1399 USD. Wprowadź kod PAMIĘTAĆ przy kasie, aby zobaczyć tę zniżkę.

Więcej świetnych ofert materacy hybrydowych

Materac Tuft & Needle Mint

Zdjęcie: Kępka i igła

Materac Mint ma górną warstwę pianki, w której się zatopisz, ale nadal zapewnia solidne odciążenie i wróci do kształtu, gdy wstaniesz. Nie znajdziesz kształtu w stylu Normy Bates, kiedy wrócisz wieczorem do łóżka. Jest to cena niższa niż w zeszłym roku i odpowiada cenie, którą widzieliśmy w Święto Pracy.

Casper to prawdopodobnie najpopularniejsza nazwa w kategorii łóżko w pudełku, a ta hybryda to idealna równowaga miękkości i wsparcia. Nasz tester mówi, że jest to łóżko dla osób, które po prostu nie mogą się zdecydować. To najniższa cena, jaką znaleźliśmy dla materaca Casper’s Hybrid. Nawet cena podstawowa faktycznie spadła, co jest niezwykłe w przypadku łóżek.

To jest materac, na którym obecnie śpię. Jest to doskonale wygodne i bardzo potrzebne ulepszenie mojego starego materaca sprężynowego, ale dolna krawędź nie ma podparcia.

Luksusowy materac hybrydowy DreamCloud

Zdjęcie: Sen Cloud Dream

Ten materac ma grubą, luksusową poduszkę, która jest podobna do Helix Midnight Luxe i Allswell Supreme. To łóżko zostało obniżone do 999 USD w zeszłym roku, ale przez ostatnie kilka miesięcy kosztowało 899 USD. Za 129 USD więcej możesz dodać dwie poduszki, zestaw pościeli i pokrowiec na materac.

Witryna sprawia wrażenie, jakby to łóżko było bliższe 400 USD taniej niż 67 USD, ale zawsze jest to 999 USD lub mniej od Walmart i Amazon. Mimo to jest to świetne łóżko z trzema poziomami twardości do wyboru – twardy jest bardzo solidny, według naszego testera – i przez lata dobrze się trzymał. Wprowadź kod PAMIĘĆ30 aby zobaczyć tę zniżkę przy kasie.

Więcej ofert materacy piankowych

Zdjęcie: Fioletowy

Materac Purpurowego spadał już tak nisko, ale nie może tu zostać, więc to dobry moment, żeby go złapać. Podobnie jak Casper, Purple jest kolejną dobrze znaną marką materacy, dzięki unikalnej waflowej siatce przypominającej galaretkę, która zapewnia jej wygodne i miękkie podparcie.

Odkryliśmy, że hybrydowe łóżko Caspera jest znacznie wygodniejsze niż to, ale nadal jest to świetna opcja. Widzieliśmy to jednak taniej – w marcu spadło do około 900 USD.

Recenzent WIRED, Matt Jancer, powiedział, że to doskonały materac do spania na boku. Jest również całkiem zrównoważony; Keetsa używa plastikowych butelek i pianek pochodzących z recyklingu, które nie zawierają substancji zubożających warstwę ozonową ani środków zmniejszających palność. Wprowadź kod DRZEMKA przy kasie, aby zobaczyć zniżkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj