11 świetnych kanap, które możesz zamówić online (i 1 fotel)

0
101

Może masz używana kanapa lub oszczędna kwiecista słodycz, która jej nie kroi. A może poduszki siedzeń są zapadnięte i gorzej się zużywają. Jeśli potrzebujesz nowej sofy, dobrze trafiłeś. Kilku członków zespołu WIRED Gear spędziło kilka miesięcy na testowaniu partii kanap, które można zamówić online — bez konieczności wychodzenia z domu. To są nasi faworyci.

Podobnie jak materace typu bed-in-a-box, zamawianie kanapy przez Internet jest prostsze niż się wydaje. Po prostu wybierasz, co chcesz, składasz zamówienie i voilà: kilka pudeł pojawi się na Twoim ganku. Złóż części i gotowe. Ale ważne jest, aby najpierw przeprowadzić badania. Wielu producentów kanap oferuje próbki tkanin, z których należy skorzystać, aby upewnić się, że kolor i faktura są dokładnie takie, jak chcesz. Upewnij się, że zmierzyłeś również powierzchnię, w której stanie Twoja kanapa, a także framugi drzwi i klatki schodowe w apartamentach typu walk-up.

Zaktualizowano w lipcu 2023 r.: Dodaliśmy nowe typy i zaznaczyliśmy kanapę, której należy unikać.

Specjalna oferta dla czytników Gear: Uzyskaj WIRED za jedyne 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com, pełny zasięg Gear i biuletyny tylko dla subskrybentów. Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj