11 świetnych ofert z wyprzedaży „Czarny piątek w lipcu” Best Buy

0
97

To prawie Amazonka Prime Day, ale Best Buy, Target i Walmart mają teraz własną konkurencyjną sprzedaż. Best Buy irytująco nazywa to wydarzeniem sprzedaży „Czarny piątek w lipcu” i chociaż nie potrzebujesz żadnego członkostwa, aby cieszyć się tymi ofertami, Móc uzyskaj dostęp do ekskluzywnych rabatów, jeśli subskrybujesz plany sprzedawcy My Best Buy Plus i My Best Buy Total.

Spis treści

Testujemy produkty przez cały rok i starannie wybieramy te oferty. Produkty, które są wyprzedane lub nie są już przecenione w momencie publikacji, będą przekreślone. Będziemy okresowo aktualizować ten przewodnik przez cały Prime Day.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.


Samsung Galaxy Watch5

Foto: Samsung

Samsung Galaxy Watch5 (7/10, WIRED poleca) to nasz ulubiony smartwatch dla użytkowników telefonów z systemem Android. Możesz go używać do odpowiadania na SMS-y i śledzenia szczegółowej nawigacji w Mapach Google lub śledzenia snu i tętna. Obecna jest zwykła fala funkcji śledzenia kondycji, chociaż niektóre są zablokowane wyłącznie dla właścicieli telefonów Samsung, takich jak elektrokardiogram.

Jeśli potrzebujesz przenośnego małego laptopa, podoba nam się Microsoft Surface Laptop Go 2 (8/10, WIRED poleca). Czuje się jak laptop za 1000 dolarów, wykonany z aluminium i żywicy poliwęglanowej, więc nie jest tak delikatny jak typowy plastik. Ale za tę cenę ekran 1080p nie jest świetny, a ty tracisz podświetlaną klawiaturę i żywotność baterii — mamy z tego około siedmiu godzin.

Wideodomofon Nest

Zdjęcie: Google

Dzwonek wideo Nest jest naszym drugim wyborem w naszym przewodniku po najlepszych dzwonkach wideo, ponieważ jest droższy niż nasz najlepszy wybór w cenie podstawowej i koszcie miesięcznym – jeśli chcesz 30-dniową historię wideo i inteligentne alerty, subskrypcja Nest Aware kosztuje 6 USD na miesiąc. Mimo to jest to świetny dzwonek do drzwi, a ładowanie trwało ponad miesiąc. Jeśli korzystasz już z kilku innych produktów Google, takich jak Nest Cam i Nest Hub poniżej, dobrze jest mieć wszystko w jednej aplikacji.

Kamera Nest Cam wygląda nowocześnie i łatwo wkomponuje się w wystrój. To jedna z naszych ulubionych wewnętrznych kamer bezpieczeństwa. Ma wyraźną jakość wideo 1080p, dwukierunkowy dźwięk i uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Alerty są również dokładne, wykrywając ludzi, zwierzęta lub pojazdy. Podobnie jak w przypadku większości produktów Nest, naprawdę potrzebujesz subskrypcji Nest Aware, aby w pełni z niego skorzystać. Bez tego masz tylko trzy godziny historii.

Podobnie jak powyższa kamera wewnętrzna Nest Cam, jest to jedna z naszych ulubionych kamer zewnętrznych z dwoma dodatkowymi reflektorami. Ma pole widzenia 130 stopni. W naszych testach stwierdziliśmy, że czujnik ruchu był wystarczająco dokładny i czuły, aby ostrzec o osobie na podstawie lekkiego machnięcia kucykiem.

Google Nest Wifi Pro

Zdjęcie: Google

Nest Wifi Pro (7/10, WIRED poleca) to jeden z naszych ulubionych routerów siatkowych. To proste, więc Twój internet będzie działał niezawodnie bez konieczności zajmowania się zbyt wieloma ustawieniami. Wykorzystują pasmo 6 GHz do przesyłania wstecznego i podwajają się jako inteligentne koncentratory domowe z wbudowanymi radiami Thread, Bluetooth LE (o niskim zużyciu energii) i obsługą materii. Jeśli masz starszy sprzęt Nest Wifi, tak będzie nie być wstecznie kompatybilny z Wifi Pro.

Jeśli chcesz taniego inteligentnego wyświetlacza, jest to solidna opcja (7/10, WIRED poleca) i chociaż często trafia do sprzedaży, zwykle nie osiąga tak niskiej ceny. 7-calowy ekran sprawdza się w kuchni, ale doskonale sprawdza się w sypialni w połączeniu z technologią wykrywania snu do śledzenia jakości snu. Możesz także kontrolować wszystkie swoje produkty Nest w jednym miejscu.

Oferty produktów do pielęgnacji domu i higieny osobistej

Breville Barista Express

Zdjęcie: Breville

To nasz ulubiony ekspres do kawy. Jest drogo nawet na wyprzedaży, ale jest tańszy niż ostatnia zniżka, którą śledziliśmy. Otrzymasz wydajną maszynę, która z łatwością mieli ziarna, paruje mleko i fachowo parzy espresso. Stopniowo zwiększa ciśnienie wody, aby zapewnić płynną i równomierną ekstrakcję. Breville sprzedaje wiele części, więc możesz go używać przez lata — redaktor recenzji WIRED, Julian Chokkattu, niezawodnie używa go codziennie od 2018 roku.

Możesz znaleźć roboty odkurzające za mniej i więcej, ale J7 + jest jednym z naszych najlepszych wyborów dzięki wiodącej w swojej klasie nawigacji. Opróżnia się do podstawy i ma mniejszą komorę do przechowywania dodatkowych toreb, dzięki czemu ich nie zgubisz. iRobot OS, formalnie nazywany Genius, uczy się Twoich preferencji i tworzy na ich podstawie plan sprzątania, zamiast zmuszać Cię do ręcznego programowania wszystkiego.

Prostownica do włosów Dyson Corrale

Zdjęcie: Dyson

Cena sprzedaży dotyczy koloru Vinca Blue/Rosé. Nie musisz wydawać tak dużo, aby uzyskać dobrą prostownicę do włosów, ale narzędzia Dyson mają zwyczaj sprawiania, że ​​czujesz się fantazyjnie. Corrale (8/10, WIRED Recommends) ma unikalne elastyczne płytki, które zakrzywiają się wokół włosów, aby uniknąć efektu rozczesywania i nierównomiernego rozprowadzania ciepła, które prawdopodobnie można zaobserwować w przypadku innych prostowników. Uwielbiam to, że jest bezprzewodowy, ale bateria poważnie brakuje mocy. Jest też ciężki.

Uwielbiamy Roku za przesyłanie strumieniowe naszych ulubionych treści, a te telewizory są przyzwoite za te pieniądze. WIRED zastępca redaktora i ekspert telewizyjny, rezydent, Parker Hall, mówi, że nie są najlepsi z najlepszych (preferujemy serię Plus Roku), ale jeśli nie jesteś wybredny lub nie potrzebujesz czegoś do sypialni, będziesz zadowolony z jednego z nich . 40-calowy jest również obniżony do 170 USD (60 USD zniżki).


Strony sprzedaży detalicznej

Każdy sprzedawca detaliczny ma jakiś rodzaj sprzedaży, aby konkurować z Amazonem. Oto ich strony sprzedaży, jeśli chcesz samodzielnie przeglądać wyprzedaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj