13 świetnych ofert na frytownice powietrzne, urządzenia dźwiękowe i nie tylko

0
77

lato jest szybkie zbliżający się. I chociaż jest to sezon przeznaczony na odpoczynek, relaks i chłonięcie promieni słonecznych, może być również bardzo gorączkowy. Większość z nas próbuje zmieścić się w jak największej liczbie przydomowych grillów, wycieczek i innych zajęć, zanim nadejdzie jesień.

Poniżej zebraliśmy różne oferty gadżetów, które przygotują Cię na kilka pracowitych miesięcy przed nami — w tym frytkownice do przygotowywania szybkich i smacznych posiłków, urządzenia dźwiękowe zapewniające spokojny sen po pełnym wrażeń dniu, klimatyzatory aby przetrwać fale upałów i nie tylko. Szukasz więcej zniżek na sprzęt na lato? Sprawdź nasze zestawienie najlepszych ofert na świeżym powietrzu z okazji Dnia Pamięci.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty frytkownic

Szybka kuchenka i frytkownica Ninja Speedi

Foto: Ninja

Ta beztłuszczowa frytkownica zdobyła tytuł „Najlepszej wszechstronnej” w naszym przewodniku zakupowym. Gotuje do 75 procent mniej tłuszczu niż standardowa frytkownica powietrzna i ma funkcję 12 w 1 (z zaprogramowanymi trybami gotowania do gotowania na parze, pieczenia, smażenia, smażenia i nie tylko) oraz naczynie do gotowania o pojemności 6 litrów. Najlepsze jest to, że może ugotować jednogarnkowy posiłek w zaledwie 15 minut. Jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu.

Dzięki pojemności 6 litrów i możliwości gotowania do sześciu porcji na raz, Instant Vortex Air Fryer to świetna opcja dla dużych gospodarstw domowych. Uwielbiamy również wygodne okienko kontrolne, które pozwala sprawdzać jedzenie bez otwierania frytownicy i przerywania cyklu gotowania. A dzięki wbudowanym filtrom „usuwającym zapachy” redukuje zapachy, które mogą długo utrzymywać się po zakończeniu gotowania.

Dla tych, którzy nie mają dużo wolnego miejsca na blacie, Ninja Air Fryer Max XL to świetna kompaktowa opcja. Jest wyposażony w 5,5-litrowy, pokryty ceramiką, nieprzywierający kosz i prosty w obsłudze panel sterowania (bez aplikacji na smartfony). Będziesz mieć wybór między wieloma ustawieniami, w tym maksymalnym chrupkością, pieczeniem na powietrzu, pieczeniem na powietrzu, suszeniem, pieczeniem, podgrzewaniem i innymi.

Oferty na Sound Machine i Sunrise Alarm

Yogasleep Dohm Classic

Foto: Marpac

Maszyna dźwiękowa Dohm firmy Yogasleep jest prosta, ale niezawodna. Ma tylko dwa ustawienia, z których dolny wynosi poniżej 55 decybeli, oraz obracający się wentylator w obudowie akustycznej. To świetny wybór dla osób, które uwielbiają zasypiać przy dźwiękach pracującego wentylatora. Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku po najlepszych urządzeniach dźwiękowych.

Mimo że ten alarm jest ciężki, duży i drogi, jest to jeden z najładniejszych alarmów, jakie testowaliśmy. Zawiera standardowe funkcje, takie jak alarm dźwiękowy, radio FM i pięć naturalnych dźwięków budzenia. Ale rzuca również światło w większej liczbie kierunków niż inne testowane przez nas zegary wschodu słońca w kształcie reflektorów. Pięknie rozprasza światło, dzięki czemu promienie nie oślepiają. To świetne rozwiązanie, jeśli masz duży pokój i potrzebujesz dodatkowego światła do czytania przed snem.

Blask Caspera

Foto: Kacper

Zamiast głośnego budzika dzwoniącego ci do ucha, budzik o zachodzie słońca to świetny sposób na bardziej naturalne przebudzenie. Uwielbiamy Casper Glow Light za intuicyjne sterowanie. Odwróć go, aby uruchomić program zachodu słońca, dotknij przycisku na górze, aby wstrzymać i wznowić program, a także obróć go, aby dostosować jasność. Znajduje się również na podkładce ładującej, więc nie musisz śledzić żywotności baterii. Dostępna jest aplikacja towarzysząca do takich rzeczy, jak harmonogramy pobudek wraz z dostosowywaniem zachodów i wschodów słońca.

Oferty na kamery sportowe i torby na aparaty

GoPro Bohater 11

Foto: GoPro

Jeśli szukasz kamery sportowej do rejestrowania letnich wspomnień, Hero 11 Black (9/10, WIRED poleca) jest naszym najlepszym wyborem. Zawiera nowy czujnik, który jest prawie kwadratowy, umożliwiając fotografowanie, a następnie edycję w konfiguracjach pionowych i poziomych. Możesz także pobierać zdjęcia o wyższej rozdzielczości z filmów, robić zdjęcia RAW w trybie zdjęć seryjnych i włączać tryb „łatwy”, aby nie majstrować przy tak wielu ustawieniach.

Insta360 One RS (8/10, WIRED Recommends) to kamera akcji, która pełni również funkcję kamery 360 stopni, co oznacza, że ​​nie musisz wybierać między obiema. Jest wyposażony w trzy wymienne obiektywy, w tym dwuobiektywową kamerę 360 stopni, szerokokątny obiektyw Leica (w połączeniu z 1-calowym czujnikiem), który może rejestrować wideo 5K, oraz obiektyw 4K. W ten sposób masz aparat wyposażony w wiele funkcji do rejestrowania treści na wiele sposobów. W marcu spadł znacznie niżej, do 75 USD, ale nadal jest to solidna transakcja.

To świetne kompaktowe nosidło, które otrzymało wyróżnienie w naszym przewodniku po najlepszych torbach na aparat. Rozmiar 10 l jest nie tylko wystarczająco pojemny, aby spakować rzeczy codziennego użytku do sesji zdjęciowych i wideo, ale ma również 13-calowy laptop w tylnej przegrodzie zapinanej na suwak. Dzięki dwóm pojemnym kieszeniom z przodu zmieścisz również ładowarki, akumulatory i karty SD. Paski na dole są wygodne do przechowywania małego statywu.

Chusta do aparatu Moment Long Weekend Monterey

Foto: Chwila

Niezależnie od tego, czy jest to nerka, czy crossbody, ta torba jest wygodna niezależnie od tego, jak ją nosisz. Dzięki 2-litrowej pojemności możesz go używać do przenoszenia kompaktowego aparatu bezlusterkowego, smukłego aparatu typu „wskaż i zrób zdjęcie” lub telefonu. Główna komora ma cienki rękaw do przechowywania przedmiotów obok aparatu, a także dwie przednie kieszenie na klucze lub zapasowe baterie. Uwielbiamy też niesamowity design.

Polecamy Claremont Crossbody tym, którzy chcą torby na aparat, która nie zmusza ich do poświęcenia mody na rzecz funkcjonalności. Jest wystarczająco duży, aby pomieścić aparat bezlusterkowy, niektóre obiektywy i inne akcesoria, takie jak karty pamięci i baterie. Ma również elegancki wygląd, który pasuje do stylowych strojów.

Oferty klimatyzatorów okiennych

Zdjęcie: wiatrak powietrza

Większość klimatyzatorów to koszmar. Ale Windmill AC (8/10, poleca WIRED) ma nowoczesny design, który doda wystroju Twojego wnętrza. Redaktor recenzji WIRED, Adrienne So, mówi, że jest również łatwy w instalacji, wydmuchuje chłodne powietrze w górę zamiast do przodu (co jest świetne w przypadku mniejszych przestrzeni) i nadaje się do recyklingu. Możesz sterować nim ręcznie, za pomocą aplikacji towarzyszącej na telefonie lub za pomocą poleceń głosowych za pośrednictwem Amazon Alexa i Google Assistant. W zeszłym miesiącu spadł do 289 USD, ale nadal uważamy, że to solidna transakcja.

Midea’s Shaped AC (8/10, WIRED Recommends) to nasza ulubiona klimatyzator okienny. Ma wspornik, który równoważy ciężar klimatyzatora, opierając go o zewnętrzną ścianę domu, a także duże wycięcie między przodem a tyłem, które pozwala wciągnąć okno głęboko w urządzenie. W ten sposób wokół boków jest mniej szczelin — co zapobiega ucieczce zimnego powietrza i zapewnia lepszą izolację akustyczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj