13 świetnych ofert na odkurzacze i narzędzia do czyszczenia — robot lub inne

0
105

dopiero zacząłem używając aplikacji o nazwie Tody do zarządzania moimi obowiązkami domowymi. Jest fajny, ponieważ daje mały wykres słupkowy, aby zobaczyć, ile czasu minęło od ukończenia różnych zadań. Stąd wiem, że moje podłogi są brudne. Jeśli jesteś na tej samej łodzi co ja, musimy kupić odkurzacze. Na szczęście są teraz świetne wyprzedaże.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty odkurzaczy Dyson

Więcej informacji znajdziesz w naszych przewodnikach po najlepszych odkurzaczach Dyson i najlepszych odkurzaczach bezprzewodowych.

Zdjęcie: Dyson

Dyson V15 Detect to nasz najlepszy wybór wśród odkurzaczy Dyson. Jak większość odkurzaczy w sztyfcie, jest lekki, łatwy w użyciu i wydajny. Ale cechą charakterystyczną Detect jest jego zdolność do podświetlania – za pomocą zielonego lasera – i wykrywania ilości zbieranego kurzu i odpowiedniego dostosowywania mocy ssania. Jest idealny dla alergików lub po prostu chcą mieć jak najczystszą podłogę.

W przypadku większych domów naszym najlepszym wyborem Dyson jest Outsize +. Nie jest o wiele mocniejszy niż Detect, ale ma kosz na śmieci o około 150 procent większy, głowicę czyszczącą o około 25 procent szerszą i może pracować dwa razy dłużej — wszystko po to, by wyczyścić duży obszar w krótszym czasie i bez konieczności częstego ładowania.

Na przeciwległym końcu skali, Dyson V12 Detect Slim (8/10, WIRED Recommends) to nasz najlepszy wybór dla mniejszych przestrzeni. Jest trochę tańszy niż pełnowymiarowy Detect — zwłaszcza teraz — i jest lekki i łatwy w użyciu. Brakuje inteligentnych możliwości pełnego wykrywania, ale jeśli nie jest to dla ciebie poważna strata, może to zaoszczędzić trochę gotówki.

Cyclone V10 (8/10, WIRED poleca) jest nieco starszy, ale nie daj się zwieść jego wiekowi. Uwielbialiśmy to w 2018 roku i nadal działa tak samo dobrze. Jest lekki, ma duży pojemnik na kurz i może działać nawet przez godzinę na jednym ładowaniu. Cyclone V10 Animal to niewielki krok naprzód, który jest przeznaczony do domów, w których jest dużo sierści zwierząt domowych do sprzątania.

Nasz ulubiony Odkurzacz do domów z dużą ilością sierści zwierząt do sprzątania to Dyson Ball Animal 3, który obecnie nie jest w sprzedaży. Jednak nasza recenzentka, Jaina Grey, była właścicielem swojego poprzednika przez prawie dwie dekady, zanim się zepsuł. Nieco starszy Ball Animal 2 ma nawet samoregulującą się głowicę czyszczącą, której brakuje w 3, co sprawia, że ​​jest to świetny czas na zakup.

Jeśli bardziej interesują Cię odkurzacze pionowe — lub po prostu chcesz odkurzacz z ograniczonym budżetem — polecamy Origin. W każdym razie, kiedy jest w sprzedaży, tak jak teraz. Jest prawie tak potężny jak Ball Animal 2 i jest wyposażony w narzędzie do schodów i kombinowaną dyszę szczotkową. Nie jest tak wygodny jak odkurzacz w sztyfcie, ale kiedy jest w sprzedaży, jest o wiele tańszy.

Oferty Robotów Odkurzających

Zdjęcie: RoboRock

Nasz najlepszy wybór do odkurzaczy robotów, Roborock Q5 + (9/10, WIRED Recommends), jest jednym z najlepszych w okolicy. Pozwala uniknąć wszystkich drobnych kłopotów większości robotów odkurzających, takich jak utknięcie na sznurkach lub upadek ze schodów. Jest to najłatwiejszy do ustawienia i zignorowania odkurzacz robota, który przetestowaliśmy. Jeśli kupujesz od Amazon, kliknij przycisk kuponu, aby uzyskać tę ofertę.

Ten robot próżniowy jest naszym absolutnym najlepszym wyborem, z kilkoma zastrzeżeniami. Po pierwsze, jest droższy niż nasz najlepszy ogólny wybór i istnieją pewne uzasadnione obawy dotyczące zasad gromadzenia danych Amazon. Warto również zauważyć, że ten odkurzacz jest często dostępny w tej cenie. Więc mniej chodzi o to, że jest to wyprzedaż, a bardziej o to, że często jest to długoterminowa antysprzedaż, ale teraz można bezpiecznie kupić.

Samsung Jet Bot AI + może być dużym, brzydkim gadżetem, ale ma mózg. W naszych testach miał jedną z najlepszych nawigacji spośród wszystkich botów, które wypróbowaliśmy, nawet sterując wokół śpiącego 80-funtowego psa. Zwykle jest tak drogi, że mieści się w przedziale czterocyfrowym, ale teraz ma znaczną zniżkę.

Shark AI Ultra 2-in-1 (8/10, WIRED Recommends) zaskoczył nas po kilku mniej niż gwiezdnych poprzednich produktach firmy. Ale ten model jest teraz naszym najlepszym wyborem dla kombinacji odkurzacza i mopa. Wykorzystuje nawigację laserową do mapowania domu, a Ty możesz wyznaczyć strefy odkurzania i zmywania. Sprawdziło się świetnie w obu zadaniach, chociaż między zadaniami będziesz musiał przełączać się między pojemnikiem na odkurzacz a pojemnikiem na mop.

Więcej ofert sprzątania

Foto: Amazonka

Kiedy Twój zwierzak robi bałagan, którego odkurzacz nie jest w stanie posprzątać, ten odkurzacz Bissel jest naszym ulubionym narzędziem do mniejszych prac. Jest bezprzewodowy i przenośny, więc nie musisz nosić go ze sobą jak nieporęcznej walizki. Świetnie radzi sobie z usuwaniem plam, a nawet łatwo wyczyścić samo urządzenie.

Odkurzacze ręczne nie są tak popularne jak kiedyś, zanim wynaleziono odkurzacze w sztyfcie, ale nadal są, wiesz, poręczny. A Shark Wandvac to nasz najlepszy wybór. Jest lekki i mały i ma zaskakującą siłę ssania jak na swój rozmiar.

Technicznie rzecz biorąc, może to być narzędzie do stylizacji włosów, ale jest to również część sprzedaży Dysona i za bardzo nam się podoba, aby go nie uwzględniać. Airwrap Multi-Styler (8/10, WIRED Recommends) jest łatwy w użyciu jedną ręką, oferuje wiele funkcji dla różnych rodzajów włosów i zużywa mniej ciepła niż wiele innych stylizatorów, dzięki czemu włosy są mniej niszczone. Aby zobaczyć obniżoną cenę, musisz zalogować się na swoje konto nagród My Best Buy (które jest bezpłatne, jeśli go nie masz).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj