14 najlepszych gadżetów z targów CES 2023, które możesz kupić już teraz

0
88

nowy rok oznacza nowe gadżety. A dzięki CES 2023 widzieliśmy w zeszłym tygodniu mnóstwo innowacyjnych technologii. Podczas gdy wiele produktów ogłoszonych na targach CES będzie dostępnych dopiero pod koniec tego roku, sporo jest już w sprzedaży – co może pomóc ci przetrwać do tego czasu. Jeśli Twój portfel odzyskał siły po wakacjach, sprawdź te urządzenia CES, które można kupić lub zamówić w przedsprzedaży.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Gry, audio i Pet Tech

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Audeze Maxwell

Zdjęcie: Audeze

Osoby z Xbox Series S lub X, które chcą ulepszyć swój zestaw słuchawkowy do gier, powinny sprawdzić słuchawki Audeze. Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier firmy zawiera 90-milimetrowe płaskie przetworniki magnetyczne, wbudowany mikrofon oraz łączność bezprzewodową i USB. Otrzymasz również do 80 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu. Nie testowaliśmy ich jeszcze, ale jesteśmy fanami tańszych par Audeze, więc warto się im przyjrzeć.

Nie jesteś fanem Meta Quest Pro? HTC Vive XR może być solidną alternatywą. Samodzielny zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej ma rozdzielczość 4K, częstotliwość odświeżania 90 Hz, pole widzenia do 110 stopni, kamerę przelotową RGB i dwa kontrolery bezprzewodowe z obsługą śledzenia dłoni. Dodatkowy komfort zapewnia odłączany akumulator (który umożliwia noszenie okularu jak okulary) oraz regulacja dioptrii na każdym obiektywie. Obecnie jest dostępny w przedsprzedaży. Jeśli złożysz zamówienie do 15 lutego, otrzymasz także pięć gier wideo.

Druga wersja podręcznego urządzenia do gier Razera zawiera szereg ulepszeń sprzętowych, w tym częstotliwość odświeżania 144 Hz, chipset Snapdragon G3x Gen 1, procesor z aktywnym chłodzeniem przeznaczony do gier mobilnych oraz obsługę 5G. Nie trafi na półki do końca tego roku, ale możesz go zarezerwować na stronie internetowej Razera już teraz za depozyt w wysokości 5 USD.

Jeśli szukasz gramofonu, który będzie towarzyszył Twojemu systemowi Sonos w domu, nie szukaj dalej. W ramach programu Works with Sonos gramofon Victrola Stream Onyx bezprzewodowo łączy się i przesyła muzykę do urządzeń Sonos. Jest to również tańsza alternatywa dla Stream Carbon firmy Victrola za 800 USD (która została wprowadzona na rynek w listopadzie), ale oznacza to, że jest dostarczana z nieco tańszą wkładką Audio Technica VM-95. Działa jednak prawie tak dobrze. Obecnie jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany w lutym.

Wowwee Dog-E Robot Dog

Zdjęcie: Wowwee

Nie, to nie jest Poo-Chi z początku XXI wieku. Ale Dog-E jest tak blisko, jak dojdziemy do jednego w 2023 roku. Ten pies-robot przechodzi proces „bicia”, który ujawnia cechy i cechy osobowości unikalne dla każdego modelu. Może to obejmować różne style gry, zachowania i kombinacje świateł LED. Możesz go także karmić i trenować za pomocą połączonej aplikacji. Warto zauważyć, że ma mikrofon i głośniki, dlatego zalecamy sprawdzenie polityki prywatności przed złożeniem zamówienia w przedsprzedaży.

Czy kiedykolwiek chciałeś mieć dwukierunkową rozmowę ze swoim zwierzakiem? Z FluentPet możesz – w pewnym sensie. Najnowszy zestaw firmy jest wyposażony w Connect Base, który ma duży głośnik o wysokiej wierności (zamiast małych głośników wbudowanych w każdy przycisk). Rejestruje również każde naciśnięcie przycisku i przechwytuje je za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej, co pozwala śledzić aktywność i postępy Twojego zwierzaka. Jest obecnie dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany w przyszłym miesiącu.

Dom i inne technologie

Pierścieniowa kamera samochodowa

Foto: Amazonka

Możesz teraz dodać kamerę pierścieniową do swojego domu oraz samochód. Pierwsza tego rodzaju kamera samochodowa ma podwójną kamerę HD (sterowaną za pomocą aplikacji Ring), która rejestruje aktywność, gdy samochód jest w ruchu, tak jak robi to standardowa kamera samochodowa. Gdy jest zaparkowany, wykorzystuje czujniki do wykrywania jakiejkolwiek aktywności wewnątrz lub wokół pojazdu — w tym włamania do samochodu (z możliwością rozmowy z kimkolwiek, kto tam jest). Obecnie jest dostępny w przedsprzedaży za 200 USD przez ograniczony czas, ale cena wzrośnie do 250 USD po uruchomieniu 15 lutego.

(Uwaga: PRZEWODOWY obszernie informował o Ring Doorbells w odniesieniu do bezpieczeństwo, nadzóroraz spółki policyjnewięc przeczytaj zanim kupisz.)

Kamera Peephole żyje! Po wycofaniu z użytku w 2021 r. przyjazna do wypożyczenia kamera do monitoringu powraca, ciesząc się dużym zainteresowaniem. Ponieważ jest to oryginalny model, który firma wypuściła w 2019 roku (nie zaktualizowana wersja), ma te same funkcje, w tym kamerę HD 1080p, noktowizor, dwukierunkową rozmowę oraz możliwość wykrywania ruchu na pochyleniu i pukania twoje drzwi. Ring obniżył cenę z 199 USD do 130 USD, co czyni go bardziej przystępnym cenowo niż ostatnim razem.

(Uwaga: PRZEWODOWY obszernie informował o Ring Doorbells w odniesieniu do bezpieczeństwo, nadzóroraz spółki policyjnewięc przeczytaj zanim kupisz.)

Unistellar eQuinox 2 to idealny teleskop dla tych, którzy mieszkają w obszarach z dużą ilością światła. Dzięki systemowi Smart Light Pollution Reduction może cyfrowo poprawiać obrazy, usuwając odblaski, które zwykle występują w środowisku miejskim. Dostępny jest również nowy system Autonomous Field Detection, który umożliwia automatyczne zorientowanie się teleskopu, co pomaga w śledzeniu i wskazywaniu obiektów. EQuinox 2 jest obecnie dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany na początku tego roku.

Pióro Nuwa

Foto: Nuwa

Nuwa twierdzi, że jego pióro działa na każdym papierze — nie jest wymagany żaden specjalny notatnik. Wbudowany system kamer Trident składa się z trzech kamer i światła podczerwonego, które śledzą pociągnięcia piórem zarówno w mocnym, jak i słabym świetle. Wykorzystuje te dane do cyfrowego rejestrowania pociągnięć pióra. Możesz przesłać swoje notatki i szkice do aplikacji towarzyszącej na telefonie. A za 3 USD miesięcznie automatycznie konwertuje odręczne notatki na tekst. Obecnie jest dostępny w przedsprzedaży za 179 USD (i ma zostać wysłany w sierpniu), ale cena wzrośnie do 279 USD przy pełnej produkcji.

Te wrotki są niezwykle drogie nie bez powodu — to pierwsza na świecie para elektrycznych rolek in-line. Wyposażony w silnik i pilota, możesz kontrolować zarówno prędkość, jak i hamulce. Będziesz musiał nosić akcesorium typu fanny-pack, aby trzymać baterię, która wygląda nieznacznie śmieszne – ale hej, i tak wróciły do ​​​​mody.

To nie jest typowy smartwatch, ponieważ tak naprawdę nie wyświetla czasu ani nie wyświetla powiadomień. Zamiast tego śledzi twoje dane dotyczące zdrowia. Wewnątrz znajduje się wiele czujników do rejestrowania tętna, kroków, snu i produkcji gruczołów potowych. We współpracy z firmą Phillips zajmującą się technologią medyczną monitoruje poziom stresu i może wykryć, kiedy stan się pogorszy. Aplikacja mobilna podpowiada następnie, co możesz zrobić, aby się odstresować. Można go również dostosować, z możliwością wymiany wierzchołków na różne rodzaje kamieni szlachetnych (które zaczynają się od 27 USD za sztukę).

Stacja dokująca OWC Thunderbolt Go

Fot.: OWC

Doki są często nieporęczne, zwłaszcza dlatego, że wymagają kabla zasilającego i nieporęcznego bloku zasilania. Jednak Thunderbolt Go firmy OWC pakuje wszystkie śmieci zasilacza do samej stacji dokującej. W ten sposób możesz po prostu podłączyć srebrne pudełko bezpośrednio do ściany. To ogromne dobrodziejstwo dla przenośności. Jest również wyposażony w pięć portów USB (trzy USB-C i dwa USB-A), port HDMI (który może obsługiwać wyświetlacz do 8K), port Ethernet i gniazda kart SD. Obecnie jest dostępny w przedsprzedaży.

Hasbro i Formlabs (firma zajmująca się drukiem 3D) połączyły siły, aby pomóc Ci przekształcić Cię we własną figurkę — z możliwością wyboru postaci z Power Rangers, Gwiezdnych Wojen, Marvela i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Hasbro Pulse, zrobić selfie, wybrać swoją postać i dostosować wygląd. Zalecamy zamawianie z wyprzedzeniem, jeśli podarujesz jeden z nich; Hasbro twierdzi, że wysyłka zajmie do 45 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj