16 najlepszych pudełek subskrypcyjnych na prezenty

0
28

Jest tam ktoś na liście, dla którego po prostu nie możesz znaleźć prezentu? Nie wyrzucaj jeszcze rąk w powietrze — pomyśl o pudełku subskrypcyjnym. Istnieją pudełka dla prawie wszystkich zainteresowań, a osoba obdarowana może wypróbować wiele rzeczy, których samodzielne skompilowanie byłoby o wiele za drogie. Możesz je kupić na miesiąc, ale uważamy, że trzy miesiące to idealny prezent, ponieważ będą ciągle odczuwać to ciepłe uczucie zawrotu głowy.

Żadna z poniższych opcji nie wymaga umów, więc możesz anulować w dowolnym momencie. (Wystarczy sprawdzić drobnym drukiem, ile dni przed rozliczeniem należy ich powiadomić.) Jeśli kupisz subskrypcję na wiele miesięcy, możesz anulować automatyczne odnawianie, ale nie otrzymasz zwrotu pieniędzy za pudełka, które nie jeszcze nie wysyłam. Zauważyliśmy, że pudełka mają oddzielne opcje upominków, które zwykle kosztują trochę więcej, ale nie musisz się martwić o anulowanie.

Pamiętaj, że pudełka subskrypcyjne są wysyłane co miesiąc o bardzo określonej porze, więc nie zostaną wysłane natychmiast po złożeniu zamówienia, jeśli spieszysz się z prezentem w ostatniej chwili.

Koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki po prezentach, takie jak Prezenty dla nastolatków i 25 prezentów poniżej 25 USD, a także niektóre z naszych ulubionych prezentów, takie jak kocia talia tarota i kubek do herbaty.

Zaktualizowano w listopadzie 2022 r.: Dodaliśmy Breo Box dla techników, Undiscovered Artisan Box dla podróżników i Curdbox dla miłośników sera. Zaktualizowaliśmy również ceny i linki w całym tekście.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Proszę również rozważyć subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj